
Label.M Fashion Edition Sea Salt Spray 200ml
για Beach Waves
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd28,00 € 140 €/lt

Label.M Fashion Edition Texturising Λακ 200ml
για Ενίσχυση Όγκου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd27,00 € 135 €/lt


Label.M Fashion Edition Ultimate Λακ 250ml
για Anti-frizz δράση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,00 € 88 €/lt
Label.M Fashion Edition Texturising Λακ 200ml
για Ενίσχυση Όγκου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ25,00 € 125 €/lt
AdVichy
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΗ σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!
Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy





