



Sensodyne Clinical White Οδοντόκρεμα για 2 τόνους Λευκότερα δόντια +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία 75ml
Δράση: Λεύκανση / Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ4,17 € 55,6 €/lt- Top Seller


Sensodyne Clinical Repair Active White Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση / Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ6,53 € 87,07 €/lt
Sensodyne Complete Protection+ Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Πλάκα
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,03 € - 3,38 € 40,4 €/ltSensodyne Rapid Relief Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Τερηδόνα
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,25 € - 13,20 € από 43,33 €/ltSensodyne Whitening Repair & Protect Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση / Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,16 € - 4,16 € από 42,13 €/ltSensodyne Active White Clinical Repair Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ4,40 € 58,67 €/ltSensodyne Repair & Protect Extra Fresh Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ4,16 € - 4,70 € από 55,47 €/ltSensodyne Rapid Action Whitening Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση / Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ7,99 € 106,53 €/lt- Top Seller
Sensodyne Clinical Repair Active Clean Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd4,63 € 61,73 €/lt - Top Seller
Sensodyne Repair & Protect Whitenning Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,87 € 51,6 €/lt Sensodyne Repair & Protect Whitening Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,53 € - 3,60 € 47,07 €/ltSensodyne Sensitivity & Gum Οδοντόκρεμα Caring Mint 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd3,43 € - 20,15 € 45,73 €/ltSensodyne Fluoride Οδοντόκρεμα 75ml
Τεμάχια: 1 / 3Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ4,69 € - 12,20 € από 54,22 €/ltSensodyne Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Τερηδόνα / Ευαίσθητα Δόντια / Πλάκα
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,60 € 48 €/ltSensodyne SENSODYNE Whitening Toothpaste Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ5,80 € 77,33 €/ltSensodyne Extra Fresh Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
ΠαράδοσηΑύριο2,71 € - 3,00 € από 36,13 €/ltSensodyne Repair & Protect Οδοντόκρεμα Mint 75ml
Τεμάχια: 1Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,40 € - 7,69 € από 45,33 €/ltSensodyne Pro Smalto Οδοντόκρεμα 75ml
6,64 € - 6,99 € από 88,53 €/lt- Top Seller
Sensodyne Repair & Protect Οδοντόκρεμα 75ml
Τεμάχια: 1 / 3Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,19 € - 15,80 € από 42,53 €/lt - Top Seller
Sensodyne Clinical Repair Active Clean Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ4,02 € 53,6 €/lt Sensodyne Complete Protection+ Οδοντόκρεμα Cool Mint 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Πλάκα
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,03 € - 3,38 € από 40,4 €/lt- Top Seller
Sensodyne Repair & Protect Whitenning Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,35 € 44,67 €/lt Sensodyne Rapid Relief Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,00 € - 12,54 € από 40 €/lt- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Sensodyne Repair & Protect Whitening Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Λεύκανση
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,53 € - 3,60 € από 47,07 €/lt Sensodyne Sensitivity & Gum Οδοντόκρεμα Caring Mint 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,43 € - 20,15 € από 45,73 €/ltSensodyne Sensitivity & Gum Οδοντόκρεμα 75ml
Δράση: Ευαίσθητα Δόντια
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,28 € - 6,90 € από 43,73 €/ltSensodyne Complete Protection Οδοντόκρεμα 75ml
Τεμάχια: 1 / 3Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ3,49 € - 14,60 € από 46,53 €/lt
AdOral-B
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΗ Oral-B σε πάει Νέα Υόρκη!
Με την απόδειξη αγοράς μπαίνεις στην κλήρωση.

AdOral-B
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΑφαιρούν 100% περισσότερη πλάκα*
*σε σύγκριση με χειροκίνητες οδοντόβουρτσες





