1. Colgate Herbal Pastă De Dinți 125ml

    Colgate Herbal Pastă De Dinți 125ml

    Acțiune:Albire

    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  2. Colgate Sensitive Instant Relief Repair + Gum Care Pastă De Dinți 75ml

    0

  3. Colgate Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Albire

    4,12 € 54,93 €/lt
    Ad

    0

  4. Colgate Periogard

    Colgate Periogard

    Acțiune:Gingivită

    Număr bucăți: 1 / 2
    3,34 € - 6,76 € de la 41,93 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  5. Colgate Periogard Pastă de Dinți 75ml

    0

  6. Colgate MaxWhite Pastă de dinți 100ml

    0

  7. Colgate Triple Action Pastă de Dinți 75ml

    0

  8. Colgate Max Fresh Cooling Crystals Spicy Fresh Pastă de dinți 100ml

    Colgate Max Fresh Cooling Crystals Spicy Fresh Pastă de dinți 100ml

    Acțiune:Carie dentară

    1,42 € 14,2 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  9. Colgate Cavity Protection

    0

  10. Colgate Whitening Pastă de Dinți 75ml

    0

  11. Colgate Max White

    0

  12. Colgate Gum Invigorate Revitalise Pastă de dinți 75ml

    Colgate Gum Invigorate Revitalise Pastă de dinți 75ml

    Acțiune:Gingivită

    9,00 € 120 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  13. Colgate Sensitive Instant Relief Daily Protection Pastă de dinți 75ml

    0

  14. Colgate Pastă de Dinți cu Cărbune Activat 100ml

    0

  15. Colgate Pastă de Dinți 75ml Extracte Naturale Aloe Vera

    0

  16. Colgate MaxWhite

    0

  17. Colgate Max Fresh Cool Mint Pastă de Dinți 100ml

    Colgate Max Fresh Cool Mint Pastă de Dinți 100ml

    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  18. Colgate Total Original

    Colgate Total Original

    Acțiune:Dinți sensibili / Gingivită / Placă dentară / Carie dentară

    Număr bucăți: 1 / 3
    2,13 € - 9,10 € de la 28,4 €/lt

    0

  19. Colgate Family Action Pastă de Dinți 100ml

    0

  20. Colgate Natural Extracts Charcoal Pastă De Dinți Cu Cărbune Activat 75ml

    0

  21. Colgate Herbal Original Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Herbal Original Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Carie dentară

    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  22. Colgate Pastă de dinți 75ml Extracte naturale Turmeric

    0

  23. Colgate MaxFresh Clean Mint Pastă de Dinți 100ml

    Colgate MaxFresh Clean Mint Pastă de Dinți 100ml

    1,92 € 19,2 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  24. Colgate Pastă de Dinți cu Bicarbonat de Sodiu 75ml

    Colgate Pastă de Dinți cu Bicarbonat de Sodiu 75ml

    Acțiune:Albire / Carie dentară

    1,21 € 16,13 €/lt

    0

  25. Colgate Max Fresh Clean Pastă De Dinți 100ml

    Colgate Max Fresh Clean Pastă De Dinți 100ml

    Acțiune:Placă dentară

    1,43 € 14,3 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  26. Colgate Total Active Prevention White Pastă De Dinți 75ml

    0

  27. Colgate Advanced White

    Colgate Advanced White

    Acțiune:Albire

    1,46 € - 1,96 € de la 14,6 €/lt

    0

  28. Colgate Max White Expert White Original Pastă de dinți 75ml

    Colgate Max White Expert White Original Pastă de dinți 75ml

    Acțiune:Albire

    6,10 € 81,33 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  29. Colgate Herbal

    0

  30. Colgate Pastă de Dinți cu Bicarbonat de Sodiu 75ml

    0

  31. Colgate Pastă de Dinți 40ml

    Colgate Pastă de Dinți 40ml

    Acțiune:Albire

    11,95 € 298,75 €/lt

    0

  32. Colgate Herbal White

    Colgate Herbal White

    Acțiune:Albire

    3,99 € - 4,23 € de la 26,6 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  33. Colgate Protection Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Protection Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Carie dentară

    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  34. Colgate Whitening Pastă De Dinți 100ml

    Colgate Whitening Pastă De Dinți 100ml

    Acțiune:Albire

    1,57 € 15,7 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  35. Colgate Propolis Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Propolis Pastă de Dinți 75ml

    1,19 € 15,87 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  36. Colgate Total Advanced Enamel Strength Pastă De Dinți 75ml

    0

  37. Colgate Herbal White Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Herbal White Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Albire

    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  38. Colgate Sensitive Instant Relief Multi Protection Pastă De Dinți 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief Multi Protection Pastă De Dinți 75ml

    Acțiune:Dinți sensibili

    3,53 € 47,07 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  39. Colgate Max White Purple Reveal Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Max White Purple Reveal Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Albire

    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  40. Colgate Max Fresh

    Colgate Max Fresh

    Cantitate: 50 / 75 / 100 ml
    1,10 € - 1,75 € de la 16,2 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  41. Colgate Total Active Fresh Mint Pastă De Dinți 75ml

    0

  42. Colgate Sensitive Instant Relief Repair & MultiProtection Pastă De Dinți 75ml

    0

  43. Colgate Total Active Prevention Sensitive Care Pastă De Dinți 75ml

    0

  44. Colgate Herbal

    0

  45. Colgate Total Plaque Pro Release

    Colgate Total Plaque Pro Release

    Acțiune:Placă dentară

    3,42 € 45,6 €/lt

    0

  46. Colgate Max Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Max Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Albire

    Cantitate: 50 / 75 ml
    2,63 € - 8,00 € de la 35,07 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  47. Colgate Pastă de Dinți 75ml

    Colgate Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune:Albire

    3,06 € 40,8 €/lt
    LivrareMâine

    0

  48. Colgate Colgate Total Prevenție Activă Protecție Originală Pastă de Dinți 2x75ml

    0

  49. Colgate Protection Professional Pastă de dinți 75 ml

    Colgate Protection Professional Pastă de dinți 75 ml

    Acțiune:Carie dentară

    4,20 € 56 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  50. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Colgate Periogard
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Colgate Periogard

    Acțiune:Gingivită

    Număr bucăți: 1 / 2
    3,26 € - 7,00 € de la 43,47 €/lt

    0

  51. Colgate Total Whitening

    Colgate Total Whitening

    Acțiune:Albire

    Număr bucăți: 1 / 2
    1,99 € - 2,61 € de la 26,53 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  52. Colgate Triple Action

    Colgate Triple Action

    Acțiune:Carie dentară

    Cantitate: 75 / 100 ml
    1,05 € - 1,99 € de la 10,5 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  53. Colgate Max Fresh Cool Mint

    Colgate Max Fresh Cool Mint

    1,38 € - 1,48 € de la 13,8 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  54. Colgate Family Action

    0

  55. Colgate Herbal Original

    0

  56. Colgate MaxFresh Clean Mint Pastă de Dinți 100ml

    0

  57. Colgate Protection

    Colgate Protection

    Acțiune:Carie dentară

    Cantitate: 75 / 100 ml
    1,15 € - 4,18 € de la 11,5 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  58. Colgate Max White Purple Reveal

    0

  59. Colgate Herbal White

    Colgate Herbal White

    Acțiune:Albire

    Cantitate: 75 / 100 ml
    1,31 € - 1,65 € de la 16,5 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  60. Colgate Propolis Pastă de Dinți 75ml

    0

  61. Oral-B

    Ad

    Η Oral-B σε πάει Νέα Υόρκη!

    Με την απόδειξη αγοράς μπαίνεις στην κλήρωση.

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Η Oral-B σε πάει Νέα Υόρκη!
  62. Oral-B

    Ad

    Αφαιρούν 100% περισσότερη πλάκα*

    *σε σύγκριση με χειροκίνητες οδοντόβουρτσες

    Descoperă aiciDescoperă aici