1. Elmex Sensibil 75 ml

    Elmex Sensibil 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Elmex Caries Protection

    Elmex Caries Protection

    Acțiune: Respirație proaspătă / Placă dentară / Carie dentară

    4,41 € - 6,57 € de la 58,8 €/lt
    LivrareMâine

    0

  3. Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml

    0

  4. Elmex Toothpaste

    Elmex Toothpaste

    Acțiune: Dinți sensibili

    5,76 € - 9,79 € de la 76,8 €/lt

    0

  5. Elmex 2 x 75 ml

    Elmex 2 x 75 ml

    Acțiune: Carie dentară

    14,90 € 99,33 €/lt
    Ad

    0

  6. Pastă de dinți Elmex Sensitive Professional 75 ml

    0

  7. Elmex Pastă de dinți pentru dinți sensibili 75 ml

    Elmex Pastă de dinți pentru dinți sensibili 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili / Respirație proaspătă

    9,90 € 132 €/lt
    Ad

    0

  8. Pastă de Dinți Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent 75 Ml

    0

  9. Elmex Protecție Profesională Anti-carii 75 Ml

    Elmex Protecție Profesională Anti-carii 75 Ml

    Acțiune: Carie dentară

    8,53 € 113,73 €/lt

    0

  10. Elmex Opti-namel Professional Seal & Strengthen 75 ml

    0

  11. Elmex Sensitive Professional Gentle

    Elmex Sensitive Professional Gentle

    Acțiune: Dinți sensibili / Albire

    0

  12. Elmex Pastă de Dinți pentru Albire

    Elmex Pastă de Dinți pentru Albire

    Acțiune: Albire / Carie dentară

    0

  13. Pastă de dinți Elmex Juniors 75 ml

    Pastă de dinți Elmex Juniors 75 ml

    Acțiune: Carie dentară / Albire

    7,75 € 103,33 €/lt

    0

  14. Elmex Sensitive Toothpaste

    Elmex Sensitive Toothpaste

    Acțiune: Dinți sensibili

    5,01 € - 8,47 € de la 66,8 €/lt

    0

  15. Elmex Pastă de dinți Anticarii 75 ml

    Elmex Pastă de dinți Anticarii 75 ml

    Acțiune: Carie dentară

    8,44 € 112,53 €/lt

    0

  16. Elmex Sensitive Aminfluorură 2x75 ml

    Elmex Sensitive Aminfluorură 2x75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili / Carie dentară

    14,31 € 95,4 €/lt

    0

  17. Pastă de Dinți Elmex Sensitive 75 ml

    0

  18. Elmex Opti-namel Professional Pastă de Dinți 75ml

    Elmex Opti-namel Professional Pastă de Dinți 75ml

    Acțiune: Dinți sensibili

    13,09 € 174,53 €/lt

    0

  19. Elmex Protecție Profesională a Smalțului Dentar 75 ml

    Elmex Protecție Profesională a Smalțului Dentar 75 ml

    Acțiune: Carie dentară / Placă dentară

    10,90 € 145,33 €/lt
    Ad

    0

  20. Elmex 3 x 75 ml

    Elmex 3 x 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili / Albire

    39,30 € 174,67 €/lt

    0

  21. Elmex Pastă de dinți pentru Protecție Împotriva Cariilor și Albire 75 ml

    0

  22. Elmex Anticarii Albire 75 ml

    Elmex Anticarii Albire 75 ml

    Acțiune: Carie dentară / Albire

    8,56 € 114,13 €/lt

    0

  23. Elmex Caries Protection

    Elmex Caries Protection

    Acțiune: Carie dentară / Placă dentară

    Cantitate: 75 ml
    5,58 € - 11,31 € de la 74,4 €/Lt

    0

  24. Pastă de dinți Elmex 2x75ml

    Pastă de dinți Elmex 2x75ml

    Acțiune: Carie dentară

    30,55 € 203,67 €/lt

    0

  25. Elmex Sensitive Plus 75 ml

    Elmex Sensitive Plus 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili / Carie dentară / Placă dentară / Respirație proaspătă

    10,81 € 144,13 €/lt

    0

  26. Elmex 75ml

    Elmex 75ml

    Acțiune: Carie dentară

    14,31 € 190,8 €/lt

    0

  27. Elmex Enamel Repair 75 ml

    Elmex Enamel Repair 75 ml

    Acțiune: Albire

    10,41 € 138,8 €/lt

    0

  28. Elmex 3 x 75 ml

    Elmex 3 x 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili

    39,30 € 174,67 €/lt

    0

  29. Elmex Sensitive Whitening Aminfluoride

    0

  30. Elmex Sensitive Plus Protecție Completă 75 ml

    Elmex Sensitive Plus Protecție Completă 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili

    10,81 € 144,13 €/lt

    0

  31. Elmex 75ml

    Elmex 75ml

    Acțiune: Carie dentară / Albire

    8,47 € 112,93 €/lt

    0

  32. Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening

    0

  33. Elmex Sensitive Whitening 75 ml

    Elmex Sensitive Whitening 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili

    8,47 € 112,93 €/lt

    0

  34. Elmex Protecție Împotriva Cariilor cu Aminfluorură 3x75ml

    Elmex Protecție Împotriva Cariilor cu Aminfluorură 3x75ml

    Acțiune: Carie dentară / Placă dentară

    12,15 € 54 €/lt
  35. Elmex Repair & Prevent Delicate 3 x 75 ml
  36. Elmex Protection

    Elmex Protection

    Acțiune: Carie dentară

  37. Elmex Opti-namel Reparație Zilnică 3x75 ml
  38. Elmex Sensitive cu Aminofluorură 225 ml

    Elmex Sensitive cu Aminofluorură 225 ml

    Acțiune: Dinți sensibili / Placă dentară / Carie dentară

    12,33 € 54,8 €/lt
  39. Elmex Enamel Professional 225 ml

    Elmex Enamel Professional 225 ml

    Acțiune: Carie dentară

    17,01 € 75,6 €/lt
  40. Elmex Sensitive

    0

  41. Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml

    0

  42. Elmex 2 x 75 ml

    Elmex 2 x 75 ml

    Acțiune: Carie dentară

    14,90 € 99,33 €/lt

    0

  43. Elmex Pastă de dinți pentru dinți sensibili 75 ml

    Elmex Pastă de dinți pentru dinți sensibili 75 ml

    Acțiune: Dinți sensibili / Respirație proaspătă

    9,90 € 132 €/lt

    0

  44. Pastă de Dinți Elmex Sensitive 75 ml

    0

  45. Elmex Protecție Profesională a Smalțului Dentar 75 ml

    Elmex Protecție Profesională a Smalțului Dentar 75 ml

    Acțiune: Carie dentară / Placă dentară

    10,90 € 145,33 €/lt

    0

  46. Elmex Pastă de dinți pentru Protecție Împotriva Cariilor și Albire 75 ml

    0

  47. Parodontax

    Ad

    Parodontax Active Gum

    Aσπίδα προστασίας κατά της βακτηριακής πλάκας.

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Parodontax Active Gum
  48. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Descoperă aiciDescoperă aici
  49. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Descoperă aiciDescoperă aici
30% cupon de la magazinul 2Chill până la 06/10!
30% cupon de la magazinul 2Chill până la 06/10!
Vezi mai multe