1. Parodontax Original 75ml

    0

  2. Parodontax Extra Fresh 75ml

    0

  3. Paradontax Complete Protection Extra Fresh Οδοντόκρεμα Για Ούλα που Αιμορραγούν 75ml

    Paradontax Complete Protection Extra Fresh Οδοντόκρεμα Για Ούλα που Αιμορραγούν 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Περιοδοντίτιδα

    3,84 € 51,2 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Parodontax Herbal Fresh 75ml

    Parodontax Herbal Fresh 75ml

    Τεμάχια: 1
    3,75 € - 9,70 € από 50 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Paradontax Gum Strengthen & Protect Fresh Mint, Οδοντόκρεμα καθημερινής χρήσης με Υαλουρονικό Οξύ 75ml

    Paradontax Gum Strengthen & Protect Fresh Mint, Οδοντόκρεμα καθημερινής χρήσης με Υαλουρονικό Οξύ 75ml

    Δράση: Πλάκα / Λεύκανση / Ευαίσθητα Δόντια / Ουλίτιδα

    4,28 € 57,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Parodontax Active Gum Repair Whitening 75ml

    0

  7. Parodontax Whitening 75ml

    Parodontax Whitening 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    ΠαράδοσηΣήμεραAd

    0

  8. Parodontax Extra Fresh Complete Protection 75ml

    Parodontax Extra Fresh Complete Protection 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    8,84 € 117,87 €/lt

    0

  9. Parodontax Original 75ml

    Parodontax Original 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    3,64 € - 4,20 € από 48,53 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Parodontax Gum+ Breath & Sensitivity Whitening

    Parodontax Gum+ Breath & Sensitivity Whitening

    Δράση: Λεύκανση / Περιοδοντίτιδα

    Ποσότητα: 75 ml
    Τεμάχια: 1 / 2
    3,42 € - 11,30 € από 45,6 €/lt

    0

  11. Parodontax Ultra Clean 75ml

    Parodontax Ultra Clean 75ml

    Τεμάχια: 1 / 2
    3,88 € - 9,00 € από 51,73 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Parodontax Herbal Fresh 75ml

    Parodontax Herbal Fresh 75ml

    3,65 € - 4,98 € από 48,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Parodontax Fluoride 75ml

    Parodontax Fluoride 75ml

    Τεμάχια: 1 / 3
    4,44 € - 12,20 € από 54,22 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  14. Parodontax Complete Protection Extra Fresh 75ml

    Parodontax Complete Protection Extra Fresh 75ml

    4,13 € 55,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Parodontax Extra Fresh Complete Protection 75ml

    Parodontax Extra Fresh Complete Protection 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    2,99 € - 5,40 € από 39,87 €/lt

    0

  16. Parodontax Fresh Mint 75ml

    Parodontax Fresh Mint 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    8,00 € 106,67 €/lt

    0

  17. Parodontax Extra Fresh 75ml

    Parodontax Extra Fresh 75ml

    ΠαράδοσηΣήμεραAd

    0

  18. Parodontax Complete Extra Fresh 75ml

    Parodontax Complete Extra Fresh 75ml

    Δράση: Λεύκανση / Πλάκα

    7,00 € 93,33 €/lt

    0

  19. Parodontax Gum+ Breath & Sensitivity 75ml

    Parodontax Gum+ Breath & Sensitivity 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  20. Parodontax Gum 75ml

    Parodontax Gum 75ml

    Δράση: Πλάκα / Ευαίσθητα Δόντια

    8,00 € 106,67 €/lt

    0

  21. Parodontax Whitening Complete Protection 75ml

    Parodontax Whitening Complete Protection 75ml

    Δράση: Λεύκανση / Ουλίτιδα

    4,48 € 59,73 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Parodontax Complete Protection

    0

  23. Parodontax Active Gum Repair Fresh Mint 75ml

    Parodontax Active Gum Repair Fresh Mint 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    3,79 € 50,53 €/lt
    Ad

    0

  24. Parodontax Complete Protection Herbal Sensation 75ml

    Parodontax Complete Protection Herbal Sensation 75ml

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα / Δροσερή Αναπνοή / Περιοδοντίτιδα

    3,80 € 50,67 €/lt

    0

  25. Parodontax Complete Protection 75ml

    Parodontax Complete Protection 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    6,05 € 80,67 €/lt

    0

  26. Parodontax Whitening 75ml

    Parodontax Whitening 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    4,75 € - 9,70 € από 63,33 €/lt

    0

  27. Parodontax Classic Χωρίς Φθόριο 75ml

    Parodontax Classic Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    9,13 € 121,73 €/lt

    0

  28. Parodontax Complete Protection Extra Fresh 75ml

    Parodontax Complete Protection Extra Fresh 75ml

    Δράση: Δροσερή Αναπνοή / Πλάκα / Τερηδόνα

    6,02 € 80,27 €/lt

    0

  29. Parodontax Gum Strengthen & Protect Fresh Mint 75ml

    Parodontax Gum Strengthen & Protect Fresh Mint 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Πλάκα

    Τεμάχια: 1 / 2
    6,40 € - 11,90 € από 79,33 €/lt

    0

  30. Parodontax fluoride 3x

    Parodontax fluoride 3x

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα / Ουλίτιδα

  31. Parodontax Original 75ml

    Parodontax Original 75ml

    3,29 € - 4,60 € από 43,87 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  32. Paradontax Complete Protection Extra Fresh Οδοντόκρεμα Για Ούλα που Αιμορραγούν 75ml

    Paradontax Complete Protection Extra Fresh Οδοντόκρεμα Για Ούλα που Αιμορραγούν 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Περιοδοντίτιδα

    3,50 € 46,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  33. Parodontax Active 75ml

    Parodontax Active 75ml

    Δράση: Πλάκα / Ευαίσθητα Δόντια / Δροσερή Αναπνοή

    4,28 € 57,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  34. Paradontax Gum Strengthen & Protect Fresh Mint, Οδοντόκρεμα καθημερινής χρήσης με Υαλουρονικό Οξύ 75ml

    Paradontax Gum Strengthen & Protect Fresh Mint, Οδοντόκρεμα καθημερινής χρήσης με Υαλουρονικό Οξύ 75ml

    Δράση: Πλάκα / Λεύκανση / Ευαίσθητα Δόντια / Ουλίτιδα

    3,40 € 45,33 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  35. Parodontax Original Complete Protection 75ml

    Parodontax Original Complete Protection 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Πλάκα

    4,48 € 59,73 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  36. Parodontax Gum+ Breath & Sensitivity 75ml

    Parodontax Gum+ Breath & Sensitivity 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    3,39 € - 3,42 € από 45,2 €/lt

    0

  37. Parodontax Fluoride Ultra Clean 75ml

    Parodontax Fluoride Ultra Clean 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    3,74 € 49,87 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  38. Parodontax Whitening

    Parodontax Whitening

    Δράση: Λεύκανση

    Ποσότητα: 75 ml
    Τεμάχια: 1 / 3
    3,49 € - 12,20 € από 46,53 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  39. Parodontax Gum Strengthen & Protect Whitening 120ml

    0

  40. Parodontax Extra Fresh

    0

  41. Parodontax Whitening Complete Protection 75ml

    Parodontax Whitening Complete Protection 75ml

    Δράση: Λεύκανση / Ουλίτιδα

    3,49 € 46,53 €/lt

    0

  42. Parodontax Active Gum Repair Fresh Mint 75ml

    Parodontax Active Gum Repair Fresh Mint 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    3,62 € 48,27 €/lt

    0

  43. Parodontax Active 75ml

    Parodontax Active 75ml

    Δράση: Πλάκα / Ευαίσθητα Δόντια / Δροσερή Αναπνοή

    3,47 € 46,27 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  44. Parodontax Original Complete Protection 75ml

    Parodontax Original Complete Protection 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Πλάκα

    3,49 € 46,53 €/lt

    0

  45. Parodontax Gum Strengthen & Protect Whitening

    0

  46. Parodontax Fluoride Ultra Clean 75ml

    Parodontax Fluoride Ultra Clean 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    3,74 € 49,87 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  47. Parodontax

    Ad

    Parodontax Active Gum

    Aσπίδα προστασίας κατά της βακτηριακής πλάκας.

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Parodontax Active Gum
  48. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
  49. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ