- Top Seller


InterMed Chlorhexil Extra Protecție Zilnică 1500ml
cu Clorhexidină, Fără Alcool
17,14 € 11,43 €/Lt-15%pentru 2+ articole
InterMed Unisept Dental Cleanser Împotriva Plăcii Bacteriene și a Respirației Neplăcute 1500ml
cu Clorhexidină
14,11 € 9,41 €/Lt-15%pentru 2+ articoleAd
InterMed Periofix 0.20% împotriva parodontitei 1500ml
cu Fluor, cu Clorhexidină
15,56 € 10,37 €/Lt-15%pentru 2+ articole

BioRepair High Density Protecție Gingivală pentru Gingivită 500ml
Fără Fluor, Fără Alcool
-20%expiră în 10 zileLivrarePoimâine
InterMed Chlorhexil 0.20% Împotriva Plăcii Bacteriene și a Respirației Neplăcute 1500ml
cu Clorhexidină
15,07 € 10,05 €/Lt-15%pentru 2+ articoleAdInterMed Actisept Apa de Gură Portocaliu Protecție Zilnică 1500ml
cu Fluor
11,00 € 7,33 €/Lt-10%pentru 2+ articoleLivrarePoimâineBioRepair Peribioma Spumă Contra Parodontitei 200ml
10,25 € 51,25 €/Lt-10%pentru 2+ articoleLivrarePoimâinePanacea Periocalm Daily Protecție Zilnică 230ml
6,90 € 30 €/Lt-12%pentru 3+ articoleLivrarepână la mie, 07 octColgate Total Protecție Zilnică Împotriva Respirației Proaspete 300ml
5,84 € 19,47 €/Lt-5%pentru 3+ articole- Top Seller
InterMed Unisept Dental Cleanser Împotriva Plăcii Bacteriene și a Respirației Neplăcute 1500ml
cu Clorhexidină
14,11 € 9,41 €/Lt-15%pentru 2+ articoleInterMed Chlorhexil 0.20% Împotriva Plăcii Bacteriene și a Respirației Neplăcute 1500ml
cu Clorhexidină
15,07 € 10,05 €/Lt-15%pentru 2+ articole
AdSensodyne
Descoperă aiciDescoperă aiciΓια την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών
Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει
