1. Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    8,10 € 32,4 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  2. Therasol За Гингивит Против Пародонтит & Зъбна Плака 250ml

    Therasol За Гингивит Против Пародонтит & Зъбна Плака 250ml

    с флуорид, с хлорхексидин

    11,14 € 44,56 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  3. InterMed Periofix 0.20% Против Пародонтит 1500ml

    InterMed Periofix 0.20% Против Пародонтит 1500ml

    с флуорид, с хлорхексидин

    ДоставкаДнесAd

    0

  4. Най-високо оценен от потребителите
    Therasol Solution
    Най-високо оценен от потребителите

    Therasol Solution

    []

    Количество: 250-500 мл
    7,56 € - 13,96 € от 17,06 €/л

    0

  5. Frezyderm Periodigum Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  6. Colgate Periogard Plus

    0

  7. Frezyderm Black & Polish Oxygen за Угивит, Избелване, против Пародонтит и Плака 250ml

    0

  8. BioRepair Peribioma Mousse срещу Пародонтит 200ml

    0

  9. Curasept ADS DNA Perio Pro за Увреждане на Венците, срещу Пародонтит и Зъбна Плака 200ml

    0

  10. EllaDent за Гингивит против Пародонтит Плака и Лош дъх 250ml

    EllaDent за Гингивит против Пародонтит Плака и Лош дъх 250ml

    с хлорхексидин

    8,27 € 33,08 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  11. Curasept ADS 205 Вода за уста

    Curasept ADS 205 Вода за уста

    с флуорид, с хлорхексидин, без алкохол

    8,27 € - 9,00 € от 41,35 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  12. InterMed Unident Pharma Perio Care Против Пародонтит 500ml

    0

  13. Curaprox Perio Plus Regenerate срещу Пародонтит 200ml

    Curaprox Perio Plus Regenerate срещу Пародонтит 200ml

    с хлорхексидин

    8,44 € 42,2 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  14. Curasept ADS 212

    Curasept ADS 212

    с хлорхексидин

    8,27 € - 9,71 € от 41,35 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  15. Colgate PerioGard 0.2% За Гингивит и Срещу Пародонтит 300ml

    Colgate PerioGard 0.2% За Гингивит и Срещу Пародонтит 300ml

    с хлорхексидин

    6,59 € 21,97 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  16. Pharmagel Evosmin за Ulitis, против Пародонтит и Свеж Дъх 250ml

    0

  17. InterMed Periofix 0.05% Против Пародонтит 500ml

    InterMed Periofix 0.05% Против Пародонтит 500ml

    с флуорид, с хлорхексидин, без алкохол

    7,20 € 14,4 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  18. Curasept Ads Dna Implant За Увеит, Против Пародонтит И Зъбна Плака 200ml

    0

  19. Therasol Med за Гингивит, против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  20. Lacalut Activ За Ulitis, Срещу Пародонтит И Плоча 300ml

    0

  21. Therasol Plus за Гингивит, против Пародонтит, Зъбна Плака и Лош Дъх 500ml

    0

  22. Pierre Fabre Eludril Classic

    Pierre Fabre Eludril Classic

    с хлорхексидин

    Количество: 200-500 мл
    7,56 € - 22,04 € от 28 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  23. Curaprox Perio Plus Protect против пародонтит 200 мл

    Curaprox Perio Plus Protect против пародонтит 200 мл

    с хлорхексидин

    9,29 € 46,45 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  24. Plac Control Formedico За Ulitis, Срещу Пародонтит, Плоча И Свеж Дъх 75ml

    0

  25. Curasept ADS Perio 212 за Гингивит и срещу Пародонтит 200ml

    0

  26. Curaprox Perio Plus+ Zero срещу Пародонтит 200 ml

    0

  27. Vivanatura Вода за Уста срещу Пародонтит 500ml

    0

  28. Orthosept Orthosept Вода за уста за гингивит и срещу пародонтит 200ml

    0

  29. Asepta за Гингивит, срещу Пародонтит и Зъбна плака 30ml

    0

  30. Miradent Водa за уста за гингивит, срещу пародонтит и зъбна плака 5000 мл

    0

  31. Parodont Active Вода За Уста 75 Ml

    0

  32. Антимикробна Вода за Уста Хлорхексидин Салвия Мента Tisodent 250ml Tis Farmaceutic

    0

  33. PlacAway Thera Plus 0.12% За Гингивит и Срещу Пародонтит 250ml

    PlacAway Thera Plus 0.12% За Гингивит и Срещу Пародонтит 250ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    7,01 € 28,04 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  34. Lacalut Aktiv

    Lacalut Aktiv

    с флуорид, с хлорхексидин

    4,02 € - 11,55 € от 13,4 €/л

    0

  35. PlacAway Thera Plus 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  36. Vitis Perio-Aid Интензивна Грижа 0,12% Срещу Зъбна Плака

    0

  37. Froika Froisept за Увреждане на Венците, срещу Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  38. PlacAway Daily Mild

    0

  39. GUM Paroex 0.06% CHX Против Пародонтит 500ml

    0

  40. Curaprox Perio Plus Chx устен препарат Regenerate Citrox 200мл

    0

  41. Curasept Ads Implant Pro Вода за уста за гингивит, против пародонтит и зъбна плака 200 ml

    0

  42. Курасепт Реклама Устен Опаковъчен 0.2% Pvp 200мл

    0

  43. ApaCare Liquid Антибактериална Вода за Уста срещу Пародонтит 200 мл

    0

  44. Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    7,38 € 29,52 €/л
    ДоставкаДнес

    0

  45. LR Microsilver Plus Срещу Пародонтит Плоча И Свеж Дъх 300ml

    0

  46. Dentaid Perio-aid срещу Пародонтит 500 мл

    0

  47. InterMed Periofix 0.20% Вода за уста

    InterMed Periofix 0.20% Вода за уста

    с флуорид, с хлорхексидин

    Количество: 250-1500 мл
    7,25 € - 15,55 € от 10,37 €/л
    ДоставкаДнес

    0

  48. Dentaid Perio-aid Intensive Care срещу Пародонтит 500 мл

    0

  49. Curaprox Citrox Устен промивен разтвор Chx 0.20% Формула 200мл Общо устно здраве

    0

  50. Frezyderm Periodigum Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    Frezyderm Periodigum Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    с флуорид, с хлорхексидин

    6,69 € 26,76 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  51. Eludrilcare Комплект за поддръжка на пародонтит

    0

  52. Therasol Med Вода за уста

    Therasol Med Вода за уста

    с хлорхексидин

    6,81 € - 7,69 € от 27,24 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  53. Frezyderm Black & Polish Oxygen за Угивит, Избелване, против Пародонтит и Плака 250ml

    0

  54. InterMed Periofix 0.05% Против Пародонтит 500ml

    InterMed Periofix 0.05% Против Пародонтит 500ml

    с флуорид, с хлорхексидин, без алкохол

    7,20 € 14,4 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  55. Curaprox Perio Plus Protect против пародонтит 200 мл

    0

  56. Therasol Plus

    Therasol Plus

    с флуорид, с хлорхексидин

    Количество: 250-500 мл
    6,58 € - 10,77 € от 17,06 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  57. PlacAway Thera Plus 0.12% За Гингивит и Срещу Пародонтит 250ml

    PlacAway Thera Plus 0.12% За Гингивит и Срещу Пародонтит 250ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    6,81 € 27,24 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  58. Froika Froisept за Увреждане на Венците, срещу Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  59. PlacAway Thera Plus 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  60. GUM Paroex 0.06% CHX Против Пародонтит 500ml

    0

  61. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Открийте тукОткрийте тук
  62. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Открийте тукОткрийте тук