1. PlacAway Daily Mild με Ήπια Γεύση Δυόσμου Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  2. BioRepair High Density Gum Protection για την Ουλίτιδα 500ml

    BioRepair High Density Gum Protection για την Ουλίτιδα 500ml

    Χωρίς Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    7,99 € 15,98 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  3. PlacAway Daily Strong με Δροσερή Γεύση Δυόσμου Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  4. Κορυφαίο Χρηστών
    Therasol Solution
    Κορυφαίο Χρηστών

    Therasol Solution

    Ποσότητα: 500 ml
    8,53 € - 11,00 € από 17,06 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. EllaDent Daily για την Ουλίτιδα & κατά της Κακοσμίας 500ml

    0

  6. Pierre Fabre Eludril Classic

    0

  7. InterMed Medinol Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    0

  8. InterMed Actisept Mouthwash Orange Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  9. Parodontax Active Gum Health Fresh Fresh Mint 500ml

    0

  10. Colgate Plax Soft Mint κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας

    0

  11. Inaden Daily Mint για την Ουλίτιδα, κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    Inaden Daily Mint για την Ουλίτιδα, κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα, Κατάλληλο για Ομοιοπαθητική

    5,57 € 11,14 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  12. Listerine Advanced White Mild Taste για Λεύκανση 500ml

    Listerine Advanced White Mild Taste για Λεύκανση 500ml

    με Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    3,59 € 7,18 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  13. Froika Froisept Oxygen Mouthwash with Stevia για την Ουλίτιδα 500ml

    0

  14. Inaden Daily για την Ουλίτιδα 500ml

    Inaden Daily για την Ουλίτιδα 500ml

    με Φθόριο

    5,16 € - 9,38 € από 10,32 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  15. Dr.Organic Organic Tea Tree Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  16. Listerine Cool Mint Zero για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 500ml

    Listerine Cool Mint Zero για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 500ml

    με Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    3,58 € 7,16 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Listerine Total Care Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    0

  18. Listerine Cool Mint

    0

  19. Listerine Zero κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    Listerine Zero κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    με Φθόριο

    3,90 € 7,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Dr.Organic Aloe Vera Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Dr.Organic Aloe Vera Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Χωρίς Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    8,59 € 17,18 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  21. InterMed Periofix 0.05% κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    InterMed Periofix 0.05% κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    7,20 € 14,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  22. GUM Paroex 0.06% CHX κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    0

  23. Pierre Fabre Eludril Care Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Pierre Fabre Eludril Care Καθημερινής Προστασίας 500ml

    με Χλωρεξιδίνη

    9,79 € 19,58 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  24. Pierre Fabre Eludril White Καθημερινής Προστασίας για Λεύκανση 500ml

    0

  25. Pierre Fabre Eludril Sensitive & Elgydium Antiplaque Toothpaste 75ml 500ml

    Pierre Fabre Eludril Sensitive & Elgydium Antiplaque Toothpaste 75ml 500ml

    με Φθόριο

    7,94 € - 11,44 € από 15,88 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  26. Curasept Daycare Protection Booster για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 500ml

    0

  27. Froika Froiplak Daily Καθημερινής Προστασίας για την Ουλίτιδα 500ml

    Froika Froiplak Daily Καθημερινής Προστασίας για την Ουλίτιδα 500ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    8,00 € 16 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  28. Listerine Teeth & Gum Defence κατά της Πλάκας 500ml

    Listerine Teeth & Gum Defence κατά της Πλάκας 500ml

    με Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    3,59 € 7,18 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  29. Listerine Advanced Tartar Control κατά της Πλάκας 500ml

    0

  30. Listerine Total Care Milder Taste κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    0

  31. Listerine Total Care Tartar Protect για την Ουλίτιδα 500ml

    0

  32. Listerine Fresh Burst κατά της Πλάκας

    0

  33. Pierre Fabre Eludril Ortho Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Pierre Fabre Eludril Ortho Καθημερινής Προστασίας 500ml

    με Φθόριο

    9,99 € 19,98 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  34. InterMed Actisept Whitening για Λεύκανση 500ml

    InterMed Actisept Whitening για Λεύκανση 500ml

    με Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    4,92 € 9,84 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  35. Therasol Plus για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας, της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    0

  36. Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  37. Pierre Fabre Eludril Protect Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Pierre Fabre Eludril Protect Καθημερινής Προστασίας 500ml

    με Φθόριο

    8,77 € 17,54 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  38. Ecodenta Extra Whitening Mouthwash With Black Charcoal για Λεύκανση 500ml

    0

  39. Pierre Fabre Eludril Intense Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  40. InterMed Actisept Cinnamon Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας 500ml

    0

  41. Colgate Plax Cool Mint κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    Colgate Plax Cool Mint κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    4,34 € 8,68 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  42. InterMed Unident Pharma 500ml

    InterMed Unident Pharma 500ml

    με Φθόριο

    8,30 € - 11,90 € από 16,6 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  43. Listerine Advanced White για Λεύκανση

    Listerine Advanced White για Λεύκανση

    με Φθόριο

    Ποσότητα: 500 ml
    3,69 € - 9,60 € από 7,38 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  44. PlacAway Daily Mild με Ήπια Γεύση Δυόσμου 500ml

    0

  45. Splat Biomed Superwhite για Λεύκανση & κατά της Πλάκας 500ml

    Splat Biomed Superwhite για Λεύκανση & κατά της Πλάκας 500ml

    Χωρίς Φθόριο

    5,19 € - 6,50 € από 10,38 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  46. AIM Nature Elements Charcoal Detox κατά της Πλάκας 500ml

    AIM Nature Elements Charcoal Detox κατά της Πλάκας 500ml

    με Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    14,90 € 29,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  47. PlacAway Daily Strong με Δροσερή Γεύση Δυόσμου Καθημερινής Προστασίας 500ml

    PlacAway Daily Strong με Δροσερή Γεύση Δυόσμου Καθημερινής Προστασίας 500ml

    με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    6,59 € 13,18 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  48. InterMed Unident Pharma White Smile Care για Λεύκανση 500ml

    0

  49. InterMed Unident Pharma Fresh Breath Care κατά της Κακοσμίας 500ml

    0

  50. EllaDent Daily για την Ουλίτιδα & κατά της Κακοσμίας 500ml

    0

  51. InterMed Unident Pharma Perio Care κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    0

  52. InterMed Medinol Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας

    0

  53. Listerine Total Care κατά της Πλάκας

    0

  54. Therasol Plus κατά της Κακοσμίας

    0

  55. Listerine Zero κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας

    0

  56. InterMed Periofix 0.05% κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    InterMed Periofix 0.05% κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    7,20 € 14,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  57. Pierre Fabre Eludril Care 500ml

    Pierre Fabre Eludril Care 500ml

    με Χλωρεξιδίνη

    9,09 € - 16,90 € από 18,18 €/lt

    0

  58. Pierre Fabre Eludril Ortho Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  59. Pierre Fabre Eludril Protect Καθημερινής Προστασίας 500ml

    0

  60. Pierre Fabre Eludril Intense Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Pierre Fabre Eludril Intense Καθημερινής Προστασίας 500ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    8,35 € 16,7 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  61. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
  62. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ