1. InterMed Unisept Вода за Уста 250мл

    InterMed Unisept Вода за Уста 250мл

    без алкохол

    ДоставкаВдругиденAd

    0

  2. Therasol За Гингивит Против Пародонтит & Зъбна Плака 250ml

    Therasol За Гингивит Против Пародонтит & Зъбна Плака 250ml

    с флуорид, с хлорхексидин

    11,14 € 44,56 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  3. InterMed Chlorhexil Extra За Ежедневна Защита 1500ml

    InterMed Chlorhexil Extra За Ежедневна Защита 1500ml

    с хлорхексидин

    ДоставкаДнесAd

    0

  4. Aboca Oroben Ежедневна Защита за Увулит 150ml

    0

  5. InterMed Chlorhexil Extra Вода за Уста 250 мл

    InterMed Chlorhexil Extra Вода за Уста 250 мл

    с хлорхексидин

    8,00 € 32 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  6. GUM Aftamed 150 мл

    GUM Aftamed 150 мл

    8,47 € 56,47 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  7. Medical PQ Octonion Вода за Уста за Възпалени Венци, Против Плака и Лош Дъх 200ml

    0

  8. InterMed Unisept Капки за уста 15 мл

    InterMed Unisept Капки за уста 15 мл

    4,80 € 320 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  9. GUM Paroex

    GUM Paroex

    с хлорхексидин

    Количество: 300-500 мл
    12,10 € - 25,16 € от 40,33 €/л

    0

  10. Therasol Solution

    0

  11. Coswell за Ulitis и срещу Плоча 30ml

    0

  12. Rubella за Ulitis 500ml

    0

  13. Vitis Perio-Aid Интензивна Грижа 0,12% Срещу Зъбна Плака

    0

  14. PlacAway Daily Mild

    0

  15. Alfa Med Вода За Уста Срещу Плоча 200ml

    Alfa Med Вода За Уста Срещу Плоча 200ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    21,90 € 109,5 €/л

    0

  16. Alfa Diabetic Fresh за Ulitis и срещу Плоча 200ml

    0

  17. Aftamed За Ulitis 150ml

    Aftamed За Ulitis 150ml

    11,84 € 78,93 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  18. BioRepair Plus

    0

  19. Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200мл

    Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200мл

    без алкохол

    8,99 € 44,95 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  20. Dharma Research за Гингивит и срещу Зъбна Плака 300ml

    0

  21. Listerine за Ulitis и срещу Плоча 500ml

    Listerine за Ulitis и срещу Плоча 500ml

    []

    4,48 € 8,96 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  22. Fazzet срещу Лош дъх 500ml

    Fazzet срещу Лош дъх 500ml

    без флуорид

    17,55 € 35,1 €/л

    0

  23. Curasept Ads Dna Implant За Увеит, Против Пародонтит И Зъбна Плака 200ml

    0

  24. Aloclair Вода за уста 60мл

    Aloclair Вода за уста 60мл

    без алкохол

    12,50 € 208,33 €/л

    0

  25. Най-високо оценен от потребителите
    Pierre Fabre EluPerio за Гингивит 300ml
    Най-високо оценен от потребителите

    Pierre Fabre EluPerio за Гингивит 300ml

    с хлорхексидин

    8,93 € - 10,32 € от 29,77 €/л
    Наистина това решение ме е спасило.
    5

    4 членове намериха тази рецензия за полезна

    kwnsp

    kwnsp

  26. InterMed Unisept Mouthwash Вода за уста

    0

  27. InterMed Chlorhexil Extra Вода за уста

    0

  28. InterMed Chlorhexil Extra Вода за Уста 250 мл

    InterMed Chlorhexil Extra Вода за Уста 250 мл

    с хлорхексидин

    6,98 € 27,92 €/л
    ДоставкаДнес

    0

  29. Medical PQ Octonion Вода за Уста за Възпалени Венци, Против Плака и Лош Дъх 200ml

    0

  30. Aftamed За Ulitis 150ml

    Aftamed За Ulitis 150ml

    9,58 € 63,87 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  31. Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200мл

    Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200мл

    без алкохол

    8,31 € 41,55 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  32. Curasept Ads Dna Implant За Увеит, Против Пародонтит И Зъбна Плака 200ml

    0

  33. Lacalut Activ За Ulitis, Срещу Пародонтит И Плоча 300ml

    0

  34. Listerine за Ulitis и срещу Плоча 500ml

    Listerine за Ulitis и срещу Плоча 500ml

    []

    4,48 € 8,96 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  35. Aloclair Plus Вода за Уста 60ml

    Aloclair Plus Вода за Уста 60ml

    без алкохол

    8,01 € 133,5 €/л
    Ad

    0

  36. Lacalut Activ За Ulitis, Срещу Пародонтит И Плоча 300ml

    0

  37. Антимикробна Вода за Уста Хлорхексидин Салвия Мента Tisodent 250ml Tis Farmaceutic

    0

  38. Aloclair Plus Вода за Уста 60ml

    Aloclair Plus Вода за Уста 60ml

    без алкохол

    7,00 € 116,67 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  39. Антимикробна Вода за Уста Хлорхексидин Салвия Мента Tisodent 250ml Tis Farmaceutic

    0

  40. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Открийте тукОткрийте тук
  41. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Открийте тукОткрийте тук