
Pierre Fabre EluPerio Хлорхексидин 0,12% За Гингивит 300ml
с хлорхексидин
Ad8,93 € - 10,32 € 29,77 €/л

Pierre Fabre Eludril Care За Ежедневна Защита 500ml
с хлорхексидин
ДоставкаВдругиденAd9,09 € - 16,90 € 18,18 €/л

Pierre Fabre Eludril Classic за Увреждане на Венците и Против Плака 200ml
с хлорхексидин
Ad7,56 € - 22,04 € 28 €/л

Pierre Fabre Eludril Extra Против Плака и Лош Дъх 300ml
с хлорхексидин
ДоставкаВдругиденAd9,13 € - 9,47 € 30,43 €/л- Топ продавач
Pierre Fabre Eludril White Ежедневна Защита За Избелване 500ml
с флуорид
ДоставкаВдругиденAd9,42 € 18,84 €/лPierre Fabre Eludril White Ежедневна Защита За Избелване 500ml
с флуорид
ДоставкаВдругиден8,99 € 17,98 €/л
