1. Frezyderm Oxygen Pro Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας 250ml

    0

  2. Frezyderm Sensitive Teeth για Ευαίσθητα Δόντια 250ml

    Frezyderm Sensitive Teeth για Ευαίσθητα Δόντια 250ml

    με Φθόριο

    6,11 € 24,44 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    8,10 € 32,4 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Frezyderm Odor Blocker κατά της Κακοσμίας 250ml

    Frezyderm Odor Blocker κατά της Κακοσμίας 250ml

    με Φθόριο

    6,51 € 26,04 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. Frezyderm Gingivital για την Ουλίτιδα & κατά της Κακοσμίας 250ml

    0

  6. Frezyderm Black & Polish Oxygen για την Ουλίτιδα, Λεύκανση, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    0

  7. Frezyderm Periodigum κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    0

  8. Frezyderm Hydroral Xero 250ml

    Frezyderm Hydroral Xero 250ml

    με Φθόριο

    6,54 € 26,16 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Frezyderm Homeopathy κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml

    Frezyderm Homeopathy κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml

    Χωρίς Φθόριο, Κατάλληλο για Ομοιοπαθητική

    6,05 € 24,2 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Frezyderm για Λεύκανση 150ml

    Frezyderm για Λεύκανση 150ml

    με Φθόριο

    7,48 € 49,87 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Frezyderm Mouthfoam Oxygen Plus 150ml

    Frezyderm Mouthfoam Oxygen Plus 150ml

    8,40 € 56 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  12. Frezyderm Mouthwash Without Taste 250ml

    0

  13. Frezyderm Oxygen Pro Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας

    0

  14. Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    7,38 € 29,52 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  15. Frezyderm Gingivital για την Ουλίτιδα & κατά της Κακοσμίας 250ml

    0

  16. Frezyderm Periodigum κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    Frezyderm Periodigum κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη

    6,61 € 26,44 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  17. Frezyderm Plaque & Tartar κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml

    Frezyderm Plaque & Tartar κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml

    με Φθόριο

    6,28 € 25,12 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  18. Frezyderm Plaque & Tartar κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml

    Frezyderm Plaque & Tartar κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml

    με Φθόριο

    6,29 € 25,16 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  19. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
  20. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ