
Therasol Med για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml
με Χλωρεξιδίνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd6,81 € - 7,80 € 27,24 €/lt- Top Seller

Therasol για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml
με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη
10,50 € 42 €/lt 
Therasol Solution Καθημερινής Προστασίας κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 250ml
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd7,56 € - 13,96 € 17,06 €/lt
Therasol Plus κατά της Κακοσμίας
με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη
Ποσότητα: 250-500 ml6,58 € - 10,77 € από 17,06 €/lt

Therasol για την Ουλίτιδα, κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 500ml
με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,39 € 18,78 €/lt
- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Therasol Solution
Ποσότητα: 250-500 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,56 € - 13,96 € από 17,06 €/lt Therasol Med για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml
με Χλωρεξιδίνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,81 € - 7,80 € από 27,24 €/lt
