- Top Seller

Label.M Fashion Edition Κρέμα Μαλλιών για Μπούκλες με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 150ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd30,00 € 200 €/lt 
Label.M Κρέμα Μαλλιών Fashion Edition για Διαμόρφωση με Ελαφρύ Κράτημα 150ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ28,00 € 186,67 €/lt
Label.M Κρέμα Μαλλιών για Ίσιωμα με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 150ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd32,00 € 213,33 €/lt

Label.M Κρέμα Μαλλιών Deconstructor για Διαμόρφωση με Δυνατό Κράτημα 50ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ24,00 € 480 €/lt
Label.M Κρέμα Μαλλιών Hair Glue για Διαμόρφωση με Δυνατό Κράτημα 100ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ20,00 € 200 €/lt- Top Seller

Label.M Fashion Edition Κρέμα Μαλλιών για Μπούκλες με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 150ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ28,00 € 186,67 €/lt Label.M Κρέμα Μαλλιών για Ίσιωμα με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 150ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ32,00 € 213,33 €/lt
AdVichy
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΗ σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!
Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

