1. Froika Hyaluronic Silk Touch SPF50+ Cremă Antisolară Rezistentă la Apă pentru Față 50ml

    0

  2. Froika Fluid Hidratant SPF50 250ml

    Froika Fluid Hidratant SPF50 250ml

    Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Grasă

    14,50 € 58 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  3. Froika Gel Cicatrizant

    Froika Gel Cicatrizant

    26,33 € 877,67 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  4. Froika Fluid Hidratant SPF30 250ml

    Froika Fluid Hidratant SPF30 250ml

    Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Sensibilă

    13,51 € 54,04 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  5. Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Cremă Antisolară de Față 50ml

    Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Cremă Antisolară de Față 50ml

    Pete pigmentare & Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Grasă

    20,45 € 409 €/lt
    Ad

    0

  6. Aquatouch Loțiune Solară Tinted pentru Față SPF50+ cu Culoare Tinted 50ml

    Aquatouch Loțiune Solară Tinted pentru Față SPF50+ cu Culoare Tinted 50ml

    Tip de piele: Mixtă | Grasă | Sensibilă

    15,15 € 303 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  7. Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Cremă Solară de Față Rezistentă la Apă 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Cremă Solară de Față Rezistentă la Apă 50ml

    Pete pigmentare & Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Mixtă

    17,62 € 352,4 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  8. Froika Aquatouch Sports SPF 50+ Protecție Solară Față și Corp 100ml

    0

  9. Froika Sensitive A-R Anti-Redness SPF 50+ Cremă de Față cu Protecție Solară Împotriva Acneei și Roșeții 50ml

    0

  10. Froika Emulsie SPF50 40ml

    Froika Emulsie SPF50 40ml

    Tip de piele: Mixtă

    12,70 € 317,5 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  11. Froika SPF50+ 50ml

    Froika SPF50+ 50ml

    Tip de piele: Grasă

    12,99 € 259,8 €/lt

    0

  12. Froika Cremă Fizică Colorată SPF50 50ml

    Froika Cremă Fizică Colorată SPF50 50ml

    Tip de piele: Uscată

    13,32 € 266,4 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  13. Froika Aquatouch Family Spray SPF 50+ Spray de Protecție Solară pentru Corp 250ml

    0

  14. Froika AC Cremă Oil Free Pompiță SPF30 50ml

    Froika AC Cremă Oil Free Pompiță SPF30 50ml

    Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Mixtă

    10,63 € 212,6 €/lt

    0

  15. Froika AC Cremă SPF50 50ml

    Froika AC Cremă SPF50 50ml

    Tip de piele: Mixtă

    12,24 € 244,8 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  16. Froika Anti-Spot Tub SPF50 30ml

    Froika Anti-Spot Tub SPF50 30ml

    Împotriva petelor pigmentare

    17,10 € 570 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  17. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Cremă Solară Rezistentă la Apă pentru Față cu Pigment 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Cremă Solară Rezistentă la Apă pentru Față cu Pigment 50ml

    Pete pigmentare & Anti-îmbătrânire, Nuanță: Lumină, Tip de piele: Grasă

    16,74 € 334,8 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  18. Froika Cremă SPF50 50ml

    Froika Cremă SPF50 50ml

    Tip de piele: Mixtă

    12,21 € 244,2 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  19. Froika Sensitive A-R Anti-Redness SPF50+ Colorată Cremă de Față cu Protecție Solară cu Pigment pentru Ten Acneic și Împotriva Roșeții 50ml

    0

  20. Froika Produse Cu Protecție Solară SPF50 125ml

    Froika Produse Cu Protecție Solară SPF50 125ml

    Tip de piele: Mixtă

    14,22 € 113,76 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  21. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted SPF 50+ Cremă Solară Rezistentă la Apă pentru Față cu Pigment 50ml

    0

  22. Froika Protecție Solară SPF50 Cu Pigment 50ml

    Froika Protecție Solară SPF50 Cu Pigment 50ml

    Cu culoare, Piele: Toate tipurile

    12,69 € 253,8 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  23. Froika Premium Cremă Antisolară de Față Colorată Tinted Light SPF 50+ 50ml

    0

  24. Froika Aquatouch SPF 50+ Cremă Solară pentru Față 50ml

    Froika Aquatouch SPF 50+ Cremă Solară pentru Față 50ml

    Tip de piele: Mixtă | Grasă | Sensibilă

    14,19 € 283,8 €/lt

    0

  25. Aquatouch Loțiune Solară Tinted Light Pentru Față SPF50+ Cu Culoare Tinted Light 50ml

    Aquatouch Loțiune Solară Tinted Light Pentru Față SPF50+ Cu Culoare Tinted Light 50ml

    Tip de piele: Mixtă | Grasă | Sensibilă

    14,60 € 292 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  26. Froika Lapte Protectie Solara (SPF30) 100ml
  27. Froika Gel Cicatrizant

    Froika Gel Cicatrizant

    23,13 € 771 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  28. Froika Hyaluronic Silk Touch

    Froika Hyaluronic Silk Touch

    Tip de piele: Grasă

    SPF: 30 / 50
    13,92 € - 15,27 € de la 278,4 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  29. Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Cremă Antisolară de Față 50ml

    Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Cremă Antisolară de Față 50ml

    Pete pigmentare & Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Grasă

    18,35 € 367 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  30. Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Cremă Solară de Față Rezistentă la Apă 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Cremă Solară de Față Rezistentă la Apă 50ml

    Pete pigmentare & Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Mixtă

    17,20 € 344 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  31. Froika Sensitive A-R Anti-Redness SPF50+ Colorată Cremă de Față cu Protecție Solară cu Pigment pentru Ten Acneic și Împotriva Roșeții 50ml

    0

  32. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Cremă Solară Rezistentă la Apă pentru Față cu Pigment 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Cremă Solară Rezistentă la Apă pentru Față cu Pigment 50ml

    Pete pigmentare & Anti-îmbătrânire, Nuanță: Lumină, Tip de piele: Grasă

    16,28 € 325,6 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  33. Froika Premium Cremă Antisolară de Față SPF 50+ 50ml

    Froika Premium Cremă Antisolară de Față SPF 50+ 50ml

    Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Grasă

    LivrarePoimâineAd

    0

  34. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted SPF 50+ Cremă Solară Rezistentă la Apă pentru Față cu Pigment 50ml

    0

  35. Aquatouch Loțiune Antimacule pentru Față SPF50+ 50ml

    Aquatouch Loțiune Antimacule pentru Față SPF50+ 50ml

    Împotriva petelor pigmentare, Tip de piele: Sensibilă

    16,77 € 335,4 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  36. Froika Cremă de Protecție Solară Premium SPF50 Colorată 50ml

    0

  37. Froika Protecție Solară Uscată SPF50 Mist 250ml

    Froika Protecție Solară Uscată SPF50 Mist 250ml

    Piele: Toate tipurile

    14,02 € 56,08 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  38. Froika Premium Sunscreen

    Froika Premium Sunscreen

    Anti-îmbătrânire, Tip de piele: Grasă

    SPF: 30 / 50
    14,93 € - 16,15 € de la 298,6 €/lt

    0

  39. Aquatouch Loțiune Antimacule pentru Față SPF50+ 50ml

    Aquatouch Loțiune Antimacule pentru Față SPF50+ 50ml

    Împotriva petelor pigmentare, Tip de piele: Sensibilă

    15,12 € 302,4 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  40. Froika Protecție Solară Uscată SPF50 Mist 250ml

    Froika Protecție Solară Uscată SPF50 Mist 250ml

    Piele: Toate tipurile

    13,60 € 54,4 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  41. La Roche Posay

    Ad

    Αντιγήρανση La Roche-Posay με -20% έκπτωση

    Απόκτησε τα αγαπημένα σου προϊόντα αντιγήρανσης

    Descoperă aiciDescoperă aici