1. Froika Hyaluronic Silk Touch SPF50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    0

  2. Froika Hydrating Fluid SPF50 250ml

    Froika Hydrating Fluid SPF50 250ml

    Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    14,50 € 58 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  3. Froika Scar Gel SPF50+ 30ml

    Froika Scar Gel SPF50+ 30ml

    26,33 € 877,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Froika Hydrating Fluid SPF30 250ml

    Froika Hydrating Fluid SPF30 250ml

    Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    13,51 € 54,04 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    20,45 € 409 €/lt
    Ad

    0

  6. Aquatouch Tinted Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ με Χρώμα Tinted 50ml

    Aquatouch Tinted Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ με Χρώμα Tinted 50ml

    Επιδερμίδα: Μικτή | Λιπαρή | Ευαίσθητη

    15,15 € 303 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Μικτή

    17,62 € 352,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Froika Aquatouch Sports SPF 50+ Αντηλιακό Προσώπου & Σώματος 100ml

    0

  9. Froika Sensitive A-R Anti-Redness SPF 50+ Αντηλιακό Προσώπου κατά της Ακμής & της Ερυθρότητας 50ml

    0

  10. Froika Emulsion SPF50 40ml

    Froika Emulsion SPF50 40ml

    Επιδερμίδα: Μικτή

    12,70 € 317,5 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  11. Froika SPF50+ 50ml

    Froika SPF50+ 50ml

    Επιδερμίδα: Λιπαρή

    12,99 € 259,8 €/lt

    0

  12. Froika Physical Tinted Cream SPF50 50ml

    Froika Physical Tinted Cream SPF50 50ml

    Επιδερμίδα: Ξηρή

    13,32 € 266,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  13. Froika Aquatouch Family Spray SPF 50+ Αντηλιακό Σώματος 250ml

    Froika Aquatouch Family Spray SPF 50+ Αντηλιακό Σώματος 250ml

    Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    19,35 € 77,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Froika AC Cream Oil Free Pump SPF30 50ml

    Froika AC Cream Oil Free Pump SPF30 50ml

    Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Μικτή

    10,63 € 212,6 €/lt

    0

  15. Froika AC Cream SPF50 50ml

    Froika AC Cream SPF50 50ml

    Επιδερμίδα: Μικτή

    12,24 € 244,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  16. Froika Anti-Spot Tube SPF50 30ml

    Froika Anti-Spot Tube SPF50 30ml

    Κατά των Πανάδων

    17,10 € 570 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Απόχρωση: Tinted Light, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    16,74 € 334,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  18. Froika Cream SPF50 50ml

    Froika Cream SPF50 50ml

    Επιδερμίδα: Μικτή

    12,21 € 244,2 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  19. Froika Sensitive A-R Anti-Redness SPF50+ Tinted Αντηλιακό Προσώπου με Χρώμα κατά της Ακμής & της Ερυθρότητας 50ml

    0

  20. Froika Suncare SPF50 125ml

    Froika Suncare SPF50 125ml

    Επιδερμίδα: Μικτή

    14,22 € 113,76 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  21. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Απόχρωση: Tinted, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    17,14 € 342,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  22. Froika Suncare SPF50 Tinted 50ml

    Froika Suncare SPF50 Tinted 50ml

    12,69 € 253,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  23. Froika Premium Tinted Light SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    0

  24. Froika Aquatouch SPF 50+ Αντηλιακό Προσώπου 50ml

    Froika Aquatouch SPF 50+ Αντηλιακό Προσώπου 50ml

    Επιδερμίδα: Μικτή | Λιπαρή | Ευαίσθητη

    14,19 € 283,8 €/lt

    0

  25. Aquatouch Tinted Light Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ με Χρώμα Tinted Light 50ml

    Aquatouch Tinted Light Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ με Χρώμα Tinted Light 50ml

    Επιδερμίδα: Μικτή | Λιπαρή | Ευαίσθητη

    14,60 € 292 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  26. Froika Milk SPF30 100ml

    Froika Milk SPF30 100ml

    Επιδερμίδα: Λιπαρή

    23,83 € 238,3 €/lt
  27. Froika Scar Gel SPF50+ 30ml

    Froika Scar Gel SPF50+ 30ml

    23,13 € 771 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  28. Froika Hyaluronic Silk Touch 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch 50ml

    Επιδερμίδα: Λιπαρή

    SPF: 30 / 50
    13,92 € - 15,27 € από 278,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  29. Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Froika Premium Anti-Spot SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    18,35 € 367 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  30. Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Anti-Spot SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Μικτή

    17,20 € 344 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  31. Froika Sensitive A-R Anti-Redness SPF50+ Tinted Αντηλιακό Προσώπου με Χρώμα κατά της Ακμής & της Ερυθρότητας 50ml

    0

  32. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted Light SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Απόχρωση: Tinted Light, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    16,28 € 325,6 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  33. Froika Premium SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Froika Premium SPF 50+ Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου 50ml

    Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  34. Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Froika Hyaluronic Silk Touch Tinted SPF 50+ Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με Χρώμα 50ml

    Απόχρωση: Tinted, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    17,14 € 342,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  35. Aquatouch Anti-Spot Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ 50ml

    Aquatouch Anti-Spot Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ 50ml

    Κατά των Πανάδων, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    16,77 € 335,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  36. Froika Premium Sunscreen SPF50 Tinted 50ml

    Froika Premium Sunscreen SPF50 Tinted 50ml

    Επιδερμίδα: Λιπαρή

    Σε 2 αποχρώσεις
    17,09 € - 17,59 € από 341,8 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  37. Froika Sunscreen Dry SPF50 Mist 250ml

    Froika Sunscreen Dry SPF50 Mist 250ml

    14,02 € 56,08 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  38. Froika Premium Sunscreen 50ml

    Froika Premium Sunscreen 50ml

    Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    SPF: 30 / 50
    14,93 € - 16,15 € από 298,6 €/lt

    0

  39. Aquatouch Anti-Spot Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ 50ml

    Aquatouch Anti-Spot Αντηλιακή Λοσιόν Προσώπου SPF50+ 50ml

    Κατά των Πανάδων, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    15,12 € 302,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  40. Froika Sunscreen Dry SPF50 Mist 250ml

    Froika Sunscreen Dry SPF50 Mist 250ml

    13,60 € 54,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  41. La Roche Posay

    Ad

    Αντιγήρανση La Roche-Posay με -20% έκπτωση

    Απόκτησε τα αγαπημένα σου προϊόντα αντιγήρανσης

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ