
Isdin Isdinceutics Auriderm Body Lotion 50ml
Ανάπλαση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd38,26 € 765,2 €/lt
Isdin Ureadin Ultra 10 Body Lotion 400ml
Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ17,26 € 43,15 €/lt

Isdin Ureadin Ultra20 Body Cream 100ml
Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,21 € - 19,45 € από 112,1 €/lt
Isdin Ureadin Body Cream 300ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd16,00 € 53,33 €/lt
Isdin Ureadin Body Lotion
Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη / Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα
Ποσότητα: 750 / 1000 ml42,36 € - 43,30 € από 43,3 €/lt
Isdin Ureadin Lotion10 Intense Hydration 750 Ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
26,68 € 35,57 €/ltIsdin Avena Body Lotion
Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα
Ποσότητα: 100 / 400 ml17,58 € - 23,17 € από 57,93 €/ltIsdin Isdinceutics Auriderm Body Lotion 50ml
Ανάπλαση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ35,94 € 718,8 €/ltIsdin Ureadin Body Cream 300ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,88 € 49,6 €/lt

30% κουπόνι από το κατάστημα MyOmnia μέχρι 07/10!
Δες περισσότερα





