
- Top Seller

Palmer's Cocoa Butter Formula Body Lotion 400ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ9,50 € 23,75 €/lt 

Palmer's Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη & Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ7,43 € 29,72 €/lt

Palmer's Coconut Oil Body Lotion
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
Ποσότητα: 50 / 250 / 400 mlΠαράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ4,65 € - 9,20 € από 23 €/lt
Palmer's Cocoa Butter Formula Softens & Smoothes Body Butter 100ml
Αντιγήρανση, για Κανονική / Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ5,99 € 59,9 €/ltPalmer's Coconut Oil Body Balm 100gr
Ενυδάτωση, για Κανονική / Ευαίσθητη / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα
10,73 € 107,3 €/kg
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε προϊόντα περιποίησης σώματος!
Κέρδισέ τα





