
Korres Pure Greek Olive Body Milk Pomegranate 200ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Ad6,32 € - 7,90 € 31,6 €/lt
- Top Seller


Korres Morning Mimosa Body Milk 125ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
ΠαράδοσηΜεθαύριο9,12 € 72,96 €/lt

- Top Seller

Korres Multi Vitamin Miracle Serum Body Serum 400ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Ad5,85 € - 8,00 € 20 €/lt Korres Body Butter Spray Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,64 € - 14,67 € από 34,56 €/lt- Top Seller
Korres Αμπέλι Σαντορίνης Body Milk 200ml
Ανάπλαση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
ΠαράδοσηΜεθαύριο6,71 € 33,55 €/lt Korres Citrus Body Milk 200ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
ΠαράδοσηΜεθαύριο7,40 € 37 €/ltKorres Double Hualuronic Multi Action Body Butter 200ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
14,32 € - 16,48 € από 71,6 €/ltKorres Pure Greek Olive Body Milk 200ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
ΠαράδοσηΣήμερα6,32 € - 7,90 € από 31,6 €/lt- Top Seller
Korres Body Smoothing Milk Body Milk
Ενυδάτωση
Ποσότητα: 40 / 200 mlΠαράδοσηΜεθαύριο1,99 € - 11,40 € από 28,75 €/lt - Top Seller
Korres Multi Vitamin Miracle Serum Body Serum
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Ποσότητα: 200 / 400 mlΠαράδοσηΜεθαύριο5,85 € - 8,00 € από 20 €/lt Δες βίντεο για Κρέμες Σώματος
Κέρδισε 50€ κουπόνι
Δες πώς εδώ






Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!