
Life Roots Hazelnut & Macadamia Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd7,00 € 28 €/lt

Life Roots Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd11,20 € 44,8 €/lt



Life Roots Volcanic Rocks Body Cream 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ6,95 € 27,8 €/ltLife Roots Acerola & Ginger Energy Booster Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,95 € 23,8 €/ltLife Roots Hazelnut & Macadamia Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ6,95 € 27,8 €/ltLife Roots Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ10,50 € 42 €/lt

20€ κουπόνι από το κατάστημα Fragranza μέχρι 02/10!
Δες περισσότερα





