1. Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    2,33 € 31,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Vaseline Cocoa Moisturising Jelly Body Gel 100ml

    Vaseline Cocoa Moisturising Jelly Body Gel 100ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    2,99 € 29,9 €/lt

    0

  3. Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    1,98 € 26,4 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμεραAd

    0

  4. Vaseline Intensive Care Essential Healing Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Essential Healing Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    5,65 € 9,42 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion 200ml

    Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion 200ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Vaseline Intensive Care Soothing Hydration Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Soothing Hydration Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    6,99 € 11,65 €/lt

    0

  7. Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion 400ml

    Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Vaseline Cocoa Radiant Body Lotion

    Vaseline Cocoa Radiant Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 600 ml
    2,60 € - 9,51 € από 13 €/lt

    0

  9. Vaseline Expert Care Elasticity Restore Body Lotion 400ml

    Vaseline Expert Care Elasticity Restore Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη & Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    6,50 € 16,25 €/lt

    0

  10. Vaseline Expert Care Dry Skin Healing Body Balm 250ml

    Vaseline Expert Care Dry Skin Healing Body Balm 250ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    11,00 € 44 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Vaseline Cocoa Radiant Body Moisturizing Oil Cocoa Butter 200 Ml

    Vaseline Cocoa Radiant Body Moisturizing Oil Cocoa Butter 200 Ml

    Ενυδάτωση

    11,50 € 57,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Vaseline Body Lotion 200ml

    Vaseline Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση

    2,50 € 12,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Vaseline Body Lotion 400ml

    Vaseline Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    3,68 € 9,2 €/lt

    0

  14. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lightly Scented Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lightly Scented Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    5,29 € 8,82 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Vaseline Intensive Care Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 400 / 600 ml
    4,95 € - 8,57 € από 12,38 €/lt

    0

  16. Vaseline Advanced Repair Body Gel 200ml

    Vaseline Advanced Repair Body Gel 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    5,85 € 29,25 €/lt

    0

  17. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion 400ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion 400ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ad

    0

  18. Vaseline Restore Body Butter 200ml

    Vaseline Restore Body Butter 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    12,79 € 63,95 €/lt

    0

  19. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    8,18 € 13,63 €/lt
    Ad

    0

  20. Vaseline Deep Restore Body Lotion 100ml

    Vaseline Deep Restore Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    5,18 € 51,8 €/lt

    0

  21. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion 400ml

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    ΠαράδοσηΣήμεραAd

    0

  22. Vaseline Radiant Body Cream

    Vaseline Radiant Body Cream

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 101 ml
    24,48 € - 40,84 € από 143,8 €/kg

    0

  23. Vaseline Body Serum 200ml

    Vaseline Body Serum 200ml

    Ενυδάτωση

    5,99 € 29,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  24. Vaseline Gluta-hya Body Serum 75ml

    Vaseline Gluta-hya Body Serum 75ml

    Ενυδάτωση

    7,57 € 100,93 €/lt

    0

  25. Vaseline Skin Body Gel 250ml

    Vaseline Skin Body Gel 250ml

    Ενυδάτωση

    6,50 € 26 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  26. Vaseline Body Gel 250ml

    Vaseline Body Gel 250ml

    Ενυδάτωση

    6,50 € 26 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Cream 250ml

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Cream 250ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    3,90 € 15,6 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  28. Vaseline Soothe Body Lotion 600ml

    Vaseline Soothe Body Lotion 600ml

    Ενυδάτωση

    9,51 € 15,85 €/lt

    0

  29. Vaseline Body Cream 75ml

    Vaseline Body Cream 75ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    4,50 € 60 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. Vaseline Protective Jelly Cocoa Butter Healing Jelly 212 G

    0

  31. Vaseline Expert Care Instant Dry Skin Rescue Body Lotion 400ml

    Vaseline Expert Care Instant Dry Skin Rescue Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    3,49 € 8,73 €/lt

    0

  32. Vaseline Essential Healing Body Lotion 600ml

    Vaseline Essential Healing Body Lotion 600ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    9,27 € 15,45 €/lt
  33. Vaseline Gluta-Hya Body Serum 200ml

    Vaseline Gluta-Hya Body Serum 200ml

    Κατά των Πανάδων

    8,54 € 42,7 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  34. Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Body Balm 75ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    2,33 € 31,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  35. Vaseline Body Lotion 600ml

    Vaseline Body Lotion 600ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα, με Shimmer

    8,94 € 14,9 €/lt
    Ad

    0

  36. Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Vaseline Intensive Care Deep Restore Body Lotion 75ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    1,98 € 26,4 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  37. Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  38. Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    2,25 € - 4,20 € από 10,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  39. Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Ενυδάτωση

    4,30 € 22,63 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  40. Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Essential Healing Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    1,90 € - 3,55 € από 8,88 €/lt

    0

  41. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    2,29 € - 3,96 € από 9,9 €/lt

    0

  42. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Λοσιόν Σώματος 600 Ml Unisex

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    7,90 € 13,17 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  43. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Body Lotion

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    Ποσότητα: 200 / 400 ml
    2,00 € - 5,50 € από 9,75 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  44. Vaseline Body Serum 200ml

    Vaseline Body Serum 200ml

    Ενυδάτωση

    5,99 € 29,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  45. Vaseline Gluta-Hya Body Serum 200ml

    Vaseline Gluta-Hya Body Serum 200ml

    Κατά των Πανάδων

    6,50 € 32,5 €/lt

    0

  46. Vaseline Body Lotion 600ml

    Vaseline Body Lotion 600ml

    Ανάπλαση, για Ξηρή Επιδερμίδα, με Shimmer

    8,94 € 14,9 €/lt

    0

  47. Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Vaseline Care Body Lotion 100ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    1,70 € - 4,30 € από 17 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  48. Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Vaseline Insta Radiance Body Lotion 190ml

    Ενυδάτωση

    4,30 € 22,63 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  49. Uriage

    Ad

    XEMOSE C8+

    Πολύ ξηρό δέρμα με τάση για ατοπία

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    XEMOSE C8+
20€ κουπόνι από το κατάστημα Fragranza μέχρι 02/10!
20€ κουπόνι από το κατάστημα Fragranza μέχρι 02/10!
Δες περισσότερα