1. Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Balsam de Corp 75ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Balsam de Corp 75ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    2,33 € 31,07 €/lt
    Ad

    0

  2. Vaseline Gel de corp hidratant cu cacao 100ml

    Vaseline Gel de corp hidratant cu cacao 100ml

    Hidratare, pentru piele Uscată / Foarte uscată

    2,99 € 29,9 €/lt

    0

  3. Vaseline Intensive Care Loțiune De Corp Deep Restore 75ml

    Vaseline Intensive Care Loțiune De Corp Deep Restore 75ml

    Hidratare, pentru toate tipurile de piele

    1,98 € 26,4 €/lt
    LivrareAstăziAd

    0

  4. Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Essential Healing 600 ml Unisex

    Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Essential Healing 600 ml Unisex

    Hidratare, pentru piele Uscată

    5,65 € 9,42 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Loțiune de Corp 200ml

    Vaseline Intensive Care Aloe Soothe Loțiune de Corp 200ml

    Regenerare, pentru piele Uscată

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. Vaseline Ser de Corp Gluta-Hya 200 ml

    0

  7. Vaseline Loțiune de Corp Intensive Care Essential Healing 400ml

    Vaseline Loțiune de Corp Intensive Care Essential Healing 400ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Soothing Hydration 600 ml Unisex

    0

  9. Vaseline Cocoa Radiant

    Vaseline Cocoa Radiant

    Hidratare, pentru piele Uscată

    Cantitate: 200 / 600 ml
    2,60 € - 9,51 € de la 13 €/lt

    0

  10. Vaseline Expert Care Loțiune De Corp Pentru Restaurarea Elasticității 400ml

    0

  11. Vaseline Expert Care Balsam de corp pentru piele uscată 250ml

    Vaseline Expert Care Balsam de corp pentru piele uscată 250ml

    Hidratare, pentru piele Uscată / Foarte uscată

    11,00 € 44 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Vaseline Ulei Hidratant de Corp Cocoa Radiant cu Unt de Cacao 200 Ml

    0

  13. Loțiune de corp Vaseline 200 ml

    Loțiune de corp Vaseline 200 ml

    Hidratare

    2,50 € 12,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  14. Loțiune De Corp Vaseline 400ml

    Loțiune De Corp Vaseline 400ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    3,68 € 9,2 €/lt

    0

  15. Vaseline Intensive Care

    Vaseline Intensive Care

    Hidratare, pentru piele Uscată

    Cantitate: 400 / 600 ml
    4,95 € - 8,57 € de la 12,38 €/lt

    0

  16. Vaseline Advanced Repair Gel Hidratant de Corp pentru Piele Uscată și Sensibilă 200 ml

    0

  17. Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant 600 ml Unisex

    Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant 600 ml Unisex

    Hidratare, pentru piele Uscată / Foarte uscată

    8,18 € 13,63 €/lt
    Ad

    0

  18. Vaseline Butter de corp Restore 200 ml

    Vaseline Butter de corp Restore 200 ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    12,79 € 63,95 €/lt

    0

  19. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Loțiune de Corp 400ml

    0

  20. Vaseline Loțiune de corp Deep Restore 100ml

    Vaseline Loțiune de corp Deep Restore 100ml

    Hidratare, pentru piele Uscată / Foarte uscată

    5,18 € 51,8 €/lt

    0

  21. Vaseline Intensive Care Loțiune de corp Advanced Repair 400 ml

    Vaseline Intensive Care Loțiune de corp Advanced Repair 400 ml

    Hidratare, pentru piele Foarte uscată / Uscată

    LivrareAstăziAd

    0

  22. Vaseline Radiant

    Vaseline Radiant

    Hidratare, pentru piele Uscată

    Cantitate: 101 ml
    24,48 € - 40,84 € de la 143,8 €/kg

    0

  23. Vaseline Ser de corp 200ml

    Vaseline Ser de corp 200ml

    Hidratare

    5,99 € 29,95 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  24. Vaseline Gluta-hya Ser de Corp 75ml

    0

  25. Vaseline Gel De Corp Pentru Piele 250ml

    Vaseline Gel De Corp Pentru Piele 250ml

    Hidratare

    6,50 € 26 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  26. Vaseline Gel De Corp 250ml

    Vaseline Gel De Corp 250ml

    Hidratare

    6,50 € 26 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  27. Vaseline Intensive Care Crema De Corp Reparare Avansată 250ml

    Vaseline Intensive Care Crema De Corp Reparare Avansată 250ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    3,90 € 15,6 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  28. Vaseline Loțiune de corp Soothe 600ml

    0

  29. Vaseline Crema De Corp 75ml

    Vaseline Crema De Corp 75ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    4,50 € 60 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  30. Vaseline Protective Jelly Cocoa Butter Healing Jelly 212 G

    0

  31. Vaseline Expert Care Loțiune de corp pentru piele uscată Instant Dry Skin Rescue 400ml

    0

  32. Loțiune de corp Vaseline Essential Healing 600ml

    Loțiune de corp Vaseline Essential Healing 600ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    9,27 € 15,45 €/lt
  33. Loțiune De Corp Vaseline 600ml

    Loțiune De Corp Vaseline 600ml

    Regenerare, pentru piele Uscată, cu shimmer

    8,94 € 14,9 €/lt
    Ad

    0

  34. Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Balsam de Corp 75ml

    Vaseline Intensive Care Cocoa Glow Balsam de Corp 75ml

    Hidratare, pentru piele Uscată

    2,33 € 31,07 €/lt

    0

  35. Vaseline Loțiune de corp Care 100ml

    Vaseline Loțiune de corp Care 100ml

    Hidratare, pentru piele sensibil

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Vaseline Intensive Care Loțiune De Corp Deep Restore 75ml

    Vaseline Intensive Care Loțiune De Corp Deep Restore 75ml

    Hidratare, pentru toate tipurile de piele

    1,98 € 26,4 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  37. Vaseline Loțiune De Corp Insta Radiance 190ml

    Vaseline Loțiune De Corp Insta Radiance 190ml

    Hidratare

    4,30 € 22,63 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  38. Vaseline Intensive Care Aloe Soothe

    Vaseline Intensive Care Aloe Soothe

    Regenerare, pentru piele Uscată

    Cantitate: 200 / 400 ml
    2,25 € - 4,20 € de la 10,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  39. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Loțiune de corp ușor parfumată 600 ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Loțiune de corp ușor parfumată 600 ml Unisex

    Hidratare, pentru piele Foarte uscată / Uscată

    5,29 € 8,82 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. Vaseline Intensive Care Essential Healing

    0

  41. Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant

    0

  42. Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant 600 ml Unisex

    Loțiune de corp Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant 600 ml Unisex

    Hidratare, pentru piele Uscată / Foarte uscată

    7,90 € 13,17 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  43. Vaseline Intensive Care Advanced Repair

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair

    Hidratare, pentru piele Foarte uscată / Uscată

    Cantitate: 200 / 400 ml
    2,00 € - 5,50 € de la 9,75 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  44. Vaseline Ser de corp 200ml

    Vaseline Ser de corp 200ml

    Hidratare

    5,99 € 29,95 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  45. Loțiune De Corp Vaseline 600ml

    Loțiune De Corp Vaseline 600ml

    Regenerare, pentru piele Uscată, cu shimmer

    8,94 € 14,9 €/lt

    0

  46. Vaseline Care

    Vaseline Care

    Hidratare, pentru piele sensibil

    1,70 € - 4,30 € de la 17 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  47. Vaseline Loțiune De Corp Insta Radiance 190ml

    Vaseline Loțiune De Corp Insta Radiance 190ml

    Hidratare

    4,30 € 22,63 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  48. Vaseline Intensive Care Advanced Repair Loțiune de corp ușor parfumată 600 ml Unisex

    Vaseline Intensive Care Advanced Repair Loțiune de corp ușor parfumată 600 ml Unisex

    Hidratare, pentru piele Foarte uscată / Uscată

    5,29 € 8,82 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  49. Uriage

    Ad

    XEMOSE C8+

    Πολύ ξηρό δέρμα με τάση για ατοπία

    Descoperă aiciDescoperă aici
    XEMOSE C8+
20€ cupon de la magazinul Fragranza până la 02/10!
20€ cupon de la magazinul Fragranza până la 02/10!
Vezi mai multe