

Mentos Καραμέλες 37.5gr
0,55 € 14,67 €/kg


Mentos Καραμέλες Τσιχλοκαραμέλες με Γεύση Rainbow Φρούτων 37.5gr
0,89 € 23,73 €/kg-5%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd

Mentos Τσίχλες Vitamins 6τμχ 90gr
15,95 € 29,54 €/kgMentos Καραμέλες 37.5gr
0,55 € 14,67 €/kgMentos Τσίχλες Vitamins 6τμχ 90gr
16,90 € 31,3 €/kgMentos Τσίχλες 45 Minutes με Γεύση Δυόσμος Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 18gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,12 € 62,22 €/kgMentos Καραμέλες 37.5gr
0,99 € 26,4 €/kgMentos 12 Τσίχλες Storming με Γεύση Bubble Fresh Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 12τμχ 33gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd15,19 € 38,36 €/kgMentos Τσίχλες PURE FRESH 4τμχ 60gr
8,69 € 36,21 €/kgMentos Τσίχλες Pure 12τμχ 28gr
12,61 € 37,53 €/kgMentos Καραμέλες 20τμχ 45gr
13,97 € 15,52 €/kgMentos 12 Τσίχλες Storming με Γεύση Bubble Fresh Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 33gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,25 € 37,88 €/kgMentos Καραμέλες 40τμχ 38gr
0,62 € 0,41 €/kgMentos Καραμέλες 20τμχ 38gr
14,07 € 18,51 €/kgMentos 20 Τσίχλες Pure Fresh με Γεύση Δυόσμος Με Εκχύλισμα Πράσινου Τσαγιού Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 30gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,12 € 37,33 €/kgMentos Τσίχλες Pure Fresh
Ποσότητα: 2-30 gr
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 2 ΓεύσειςΠαράδοσηΜεθαύριο0,12 € - 44,11 € από 5,36 €/kgMentos 30 Καραμέλες Clean Breath με Γεύση Peppermint Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 21gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,33 € 63,33 €/kgMentos 12 Τσίχλες 45 Minutes με Γεύση Μέντα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 18gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,12 € 62,22 €/kgMentos Τσίχλες Wintergreen 21gr
1,21 € 57,62 €/kgMentos Καραμέλες 20τμχ 38gr
14,07 € 18,51 €/kgMentos Καραμέλες Clean Breath 35gr
2,22 € 63,43 €/kgMentos Τσίχλες 45 Minutes με Γεύση Δυόσμος Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 18gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο0,95 € 52,78 €/kg