
Lavdas Bomboane cu Gust de Mastic din Chios Fără Adaos de Zahăr 150gr
Livrarepână la lun, 05 octAd3,11 € 20,73 €/kg



Lavdas Caramele Olei cu Gust de Ciocolată Fără Adaos de Zahăr 250gr
Livrarepână la lun, 05 octAd1,86 € - 24,80 € 18,6 €/kg

Bomboane Asortate Lavdas O'lei 500g
9,90 € 19,8 €/kg-5%pentru 6+ articoleLivrarepână la lun, 05 octAdLavdas Pastiluțe Pastiluțe Οlei cu Aromă de Ciocolată Fără adaos de zahăr 1buc 1000gr
Livrarepână la lun, 05 oct19,60 € 19,6 €/kgLavdas Pastiluțe Drops cu Gust Mastic Fără Adaos De Zahăr 250gr
Livrarepână la lun, 05 octAd5,50 € 22 €/kgLavdas Jeleuri Super Jelly 1buc 1000gr
2,90 € - 10,80 € 10,8 €/kg-5%pentru 6+ articoleLivrarepână la lun, 05 octAdLavdas Toffee
Cantitate: 250-500 gr
În 2 AromeLivrarepână la lun, 05 oct2,90 € - 5,60 € de la 11,2 €/kgLavdas Jeleuri Super Jelly 1buc 3000gr
32,00 € 10,67 €/kg-5%pentru 6+ articoleLivrarepână la lun, 05 octAdLavdas Pastiluțe Toffees cu Gust de Mastic din Chios
Cantitate: 100-250 gr.Livrarepână la lun, 05 oct1,00 € - 10,00 € de la 10 €/kgLavdas Pastiluțe Olei Cu Gust De Cafea Fără Adaos De Zahăr 1000gr
Livrarepână la lun, 05 oct19,60 € 19,6 €/kgLavdas Olei
Cantitate: 100-1000 gr.
În 11 AromeLivrarepână la lun, 05 oct1,86 € - 24,80 € de la 18,6 €/kgLavdas Pastiluțe Drops cu Gust Mastic Fără Adaos De Zahăr 250gr
Livrarepână la lun, 05 oct5,50 € 22 €/kgLavdas Super Jelly
Cantitate: 250-1000 gr.
În 5 Arome2,90 € - 10,80 € de la 10,8 €/kg-5%pentru 6+ articoleLivrarepână la lun, 05 octLavdas Jeleuri Super Jelly 1buc 3000gr
32,00 € 10,67 €/kg-5%pentru 6+ articoleLivrarepână la lun, 05 oct