
Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr
4,75 € 13,57 €/kg-8%στα 10+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό με Κάνναβη 350gr
5,28 € 15,09 €/kg-6%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ
Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό Ολικής Άλεσης Ολικής Άλεσης 350gr
4,35 € 12,43 €/kg-8%στα 10+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd



Μπάρδας Αμυγδαλοβούτυρο 240gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, Χωρίς Αλάτι
6,31 € 26,29 €/kg-8%στα 10+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdΜπάρδας Βούτυρο Φουντουκιού 220gr
8,35 € 37,96 €/kgΜπάρδας Κρέμα Φυστικιού 180gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
10,82 € 60,11 €/kg-6%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτΜπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr
4,75 € 13,57 €/kg-8%στα 10+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτΜπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό Ολικής Άλεσης Ολικής Άλεσης 350gr
4,35 € 12,43 €/kg-8%στα 10+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτΜπάρδας Αμυγδαλοβούτυρο 240gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, Χωρίς Αλάτι
6,31 € 26,29 €/kg-8%στα 10+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ



