1. Sisinni Vegan Unt de Migdale Sisinni Premium Creams cu Stevia 380gr

    0

  2. Sisinni Sisinni

    0

  3. Sisinni Vegan Unt de Arahide Fini Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  4. Sisinni Pralină Tartinabilă Crocantă Sisinni Family Spreads cu Fulgi de Orez 400gr

    0

  5. Sisinni Unt de Migdale 320g

    Sisinni Unt de Migdale 320g

    Fără adaos de zahăr, cu Extra Proteină

    4,67 € 14,59 €/kg
    Ad

    0

  6. Cremă de Portocale Orangella Sisinni 400g

    Cremă de Portocale Orangella Sisinni 400g

    1,65 € 4,13 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Sisinni Vegan Tahini Sisinni Premium Creams cu Stevia 380gr

    0

  8. Sisinni Unt De Arahide Vegan Crispy 340gr

    Sisinni Unt De Arahide Vegan Crispy 340gr

    Fără adaos de zahăr

    3,20 € 9,41 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  9. Pralină Lila cu Aromă de Căpșuni Rito's Food 400g

    0

  10. Sisinni Pralină Tartinabilă cu Alune de Pădure 400gr

    0

  11. Sisinni Pralină Tartinabilă Vegană cu Ciocolată 320g

    Sisinni Pralină Tartinabilă Vegană cu Ciocolată 320g

    Fără adaos de zahăr, cu Extra Proteină

    3,90 € 12,19 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  12. Sisinni Unt Vegan De Nuci 320gr

    Sisinni Unt Vegan De Nuci 320gr

    Fără adaos de zahăr, cu Extra Proteină

    3,63 € 11,34 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Pralină Vegană Buono Fistic 400g

    0

  14. Cremă de cacao pentru patiserie Vegan 1kg

    0

  15. Sisinni Unt De Migdale 380gr

    Sisinni Unt De Migdale 380gr

    Fără adaos de zahăr

    5,40 € 14,21 €/kg

    0

  16. Pralină cu Alune de Pădure, Cacao și Lapte Sisinni Buono Fără Gluten 1kg 5-53557

    0

  17. Sisinni Pralină Sisinni Family Spreads cu Alune Fără Gluten 400gr

    0

  18. Sisinni Cremă De Alune De Pădure Vegan 1000gr

    0

  19. Sisinni Pralină Tartinabilă Crocantă Cremă De Cacao 380gr

    0

  20. Unt de cacao cu alune praline 400gr

    0

  21. Pralină Sisinni Premium Creams cu Gianduja 380g

    Pralină Sisinni Premium Creams cu Gianduja 380g

    Fără adaos de zahăr

    4,10 € 10,79 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  22. Unt de cacao crocant cu orez și praline, 400gr

    0

  23. Sisinni Pralină Sisinni Premium Creams cu Alune și Stevia 380gr

    0

  24. Sisinni Cremă Speculoos 320g

    0

  25. Sisinni Unt De Arahide Moale 380gr

    Sisinni Unt De Arahide Moale 380gr

    Fără adaos de zahăr

    6,90 € 18,16 €/kg

    0

  26. Pralină Sisinni Premium Creams cu Gianduja 380g

    Pralină Sisinni Premium Creams cu Gianduja 380g

    Fără adaos de zahăr

    4,10 € 10,79 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Sisinni Pralină Sisinni Premium Creams cu Alune și Stevia 380gr

    0

  28. Sisinni Vegan Cremă de Arahide Premium cu Fistic de Egina 380gr

    0

  29. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Sisinni Sisinni Premium Creams
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Sisinni Sisinni Premium Creams

    Fără adaos de zahăr

    În 2 arome
    2,99 € - 3,31 € de la 7,87 €/kg

    0

  30. Sisinni Vegan Unt de Migdale Sisinni Premium Creams cu Stevia 380gr

    Sisinni Vegan Unt de Migdale Sisinni Premium Creams cu Stevia 380gr

    Fără adaos de zahăr

    4,08 € 10,74 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  31. Sisinni Vegan Unt de Arahide Fini Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  32. Sisinni Sisinni Family Spreads

    0

  33. Sisinni Vegan Cremă de Arahide Premium cu Fistic de Egina 380gr

    Sisinni Vegan Cremă de Arahide Premium cu Fistic de Egina 380gr

    Fără adaos de zahăr

    6,40 € 16,84 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  34. Sisinni Unt de Migdale 320g

    Sisinni Unt de Migdale 320g

    Fără adaos de zahăr, cu Extra Proteină

    3,70 € 11,56 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  35. Cremă de Alune Sisinni Bueno cu Lapte 400g 3-53095

    0

  36. Cremă de Alune Sisinni Bueno cu Lapte 400g 3-53095

    0

  37. Sisinni Pralină Tartinabilă Crocantă Cremă De Cacao 380gr

    0

  38. Urmăriți videoclipuri pentru Produse tartinabile