1. ION Αμυγδάλου Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο 100gr

    0

  2. ION Mini Γκοφρέτα Γάλακτος 210gr

    0

  3. ION Αμυγδάλου Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο με Στέβια 60gr

    0

  4. ION Mini Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 210gr

    0

  5. ION Noisetta Σοκολατάκια Γάλακτος Φουντούκι 440gr

    0

  6. ION Mini Γκοφρέτα Υγείας 210gr

    0

  7. ION Σοκολατάκια Γάλακτος καρύδα 210gr

    ION Σοκολατάκια Γάλακτος καρύδα 210gr

    5,33 € 25,38 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  8. ION Σοκολατάκια Γάλακτος 260gr

    ION Σοκολατάκια Γάλακτος 260gr

    4,06 € 15,62 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. ION Γκοφρέτα Γάλακτος

    ION Γκοφρέτα Γάλακτος

    Βάρος: 38-60 gr
    από0,69 € 18,16 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. ION Σοκολάτα Γάλακτος με Στέβια 60gr

    0

  11. ION Break Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι 85gr

    0

  12. ION Γκοφρέτα Λευκής Σοκολάτας 38gr

    0

  13. ION Σοκολάτα 100gr

    0

  14. ION Σοκολάτα Γάλακτος

    0

  15. ION Γκοφρέτα 28gr

    0

  16. ION Break Σοκολάτα Γάλακτος με Σταφίδες & Ξηρούς Καρπούς 85gr

    0

  17. ION Σοκολάτα κλασσική Dark ΙΟΝ (90g)

    ION Σοκολάτα κλασσική Dark ΙΟΝ (90g)

    2,99 € 33,22 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  18. ION Dark Σοκολάτα Υγείας με Βιολογικό Πορτοκάλι 90gr

    0

  19. ION Derby Σοκολάτα Γάλακτος καρύδα 38gr

    ION Derby Σοκολάτα Γάλακτος καρύδα 38gr

    1,03 € 27,11 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  20. ION Maxi Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 52gr 15τμχ

    0

  21. ION Mini Σοκολατάκια Γάλακτος 350gr

    ION Mini Σοκολατάκια Γάλακτος 350gr

    11,54 € 32,97 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  22. ION Φουντουκιού Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι

    0

  23. ION Break Σοκολάτα Λευκή με Σταφίδες, Αμύγδαλα & Φουντούκια 85gr

    0

  24. ION Σοκολάτα Γάλακτος

    0

  25. ION Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος 20gr 3τμχ

    ION Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος 20gr 3τμχ

    3,89 € 64,83 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  26. ION Dark Σοκολάτα Υγείας με 70% Κακάο 90gr

    0

  27. ION Double Σοκολάτα Λευκή 100gr

    0

  28. ION Αμυγδάλου Σοκολάτα Υγείας Αμύγδαλο με 72% Κακάο 100gr

    0

  29. ION Σοκοφρέτα Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 38gr 20τμχ

    0

  30. ION Break Σοκολάτα Γάλακτος με Αμύγδαλο 85gr

    0

  31. ION Maxi Γκοφρέτα Γάλακτος 52gr

    0

  32. ION Γκοφρέτα Υγείας 38gr

    0

  33. ION Σοκολάτα Serano ΙΟΝ (65g)

    ION Σοκολάτα Serano ΙΟΝ (65g)

    2,42 € 37,23 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  34. ION Σοκοφρέτα Γκοφρέτα Υγείας 38gr 4τμχ

    ION Σοκοφρέτα Γκοφρέτα Υγείας 38gr 4τμχ

    3,29 € 21,65 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  35. ION 2310 Break Σοκολάτα Γάλακτος Μπουγάτσα 100gr

    0

  36. ION Break Σοκολάτα Γάλακτος

    0

  37. ION Dark Σοκολάτα Υγείας Super Fruits 90gr

    ION Dark Σοκολάτα Υγείας Super Fruits 90gr

    2,99 € 33,22 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  38. ION Derby Σοκολάτα Γάλακτος με Καρύδα 38gr 20τμχ

    0

  39. ION Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 38gr

    ION Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 38gr

    0,86 € 22,63 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  40. ION Σοκοφρέτα Γκοφρέτα Λευκής Σοκολάτας 38gr 20τμχ

    0

  41. ION Αμυγδάλου Μϊνι Σοκολατάκια Γάλακτος με Αμύγδαλο 350gr

    0

  42. ION Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι 100gr

    0

  43. ION Σοκοφρέτα Σοκολάτα Υγείας με Στέβια 38gr 20τμχ

    0

  44. Κορυφαίο Χρηστών
    ION Αμυγδάλου Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο

    0

  45. ION Break Σοκολάτα Γάλακτος Φυστίκι Αιγίνης 85gr

    0

  46. ION Σοκολάτα Γάλακτος

    0

  47. ION Αμυγδάλου Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο με Στέβια 60gr

    0

  48. ION Σοκολάτα Γάλακτος Φράουλα 100gr

    0

  49. ION Derby Σοκολάτα Γάλακτος Caramel 38gr

    0

  50. ION Noisetta Σοκολατάκια Γάλακτος Φουντούκι

    0

  51. ION Σοκοφρέτα Γκοφρέτα Γάλακτος 38gr 20τμχ

    0

  52. ION Σοκολατάκια Γάλακτος καρύδα 210gr

    0

  53. ION Σοκολάτα κλασσική Dark ΙΟΝ (90g)

    0

  54. ION Derby Σοκολάτα Γάλακτος καρύδα 38gr

    0

  55. ION Mini Σοκολατάκια Γάλακτος 350gr

    0

  56. ION Break Σοκολάτα Λευκή με Σταφίδες, Αμύγδαλα & Φουντούκια 85gr

    0

  57. ION Σοκολάτα Serano ΙΟΝ (65g)

    0

  58. ION 2310 Break Σοκολάτα Γάλακτος Μπουγάτσα 100gr

    0

  59. ION Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι

    0

  60. ION Dark Σοκολάτα Υγείας Super Fruits 90gr

    ION Dark Σοκολάτα Υγείας Super Fruits 90gr

    2,99 € 33,22 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0