1. Kinder Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα γάλα 12.5gr 8τμχ

    Kinder Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα γάλα 12.5gr 8τμχ

    2,22 € 22,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Kinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr 30τμχ

    0

  3. Kinder Cards Σοκολάτα Γάλακτος 128gr

    Kinder Cards Σοκολάτα Γάλακτος 128gr

    4,73 € 36,95 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Kinder Έκπληξη Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος 20gr

    0

  5. Kinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr

    0

  6. Kinder Bueno Γκοφρέτα Λευκής Σοκολάτας Φουντούκι 39gr 15τμχ

    0

  7. Kinder Σοκολάτα Γάλακτος 34.5gr

    0

  8. Kinder Αυγό Εκπληξη Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος 20gr 36τμχ

    0

  9. Kinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr 30τμχ

    0

  10. Kinder Happy Hippo Cacao Σοκολάτα Γάλακτος 103.5gr

    0

  11. Kinder Πασχαλινό Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος Maxi Hot Wheels 150gr

    0

  12. Σοκολατα Γκοφρέτα Kinder Tronky Wafer 18g 340061659

    Σοκολατα Γκοφρέτα Kinder Tronky Wafer 18g 340061659

    0,75 € 41,67 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Kinder Joy Σοκολάτα Φουντούκι 20gr 24τμχ

    0

  14. Kinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr 30τμχ

    0

  15. Kinder Bueno 43g

    Kinder Bueno 43g

    0,91 € 21,16 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. Kinder Σοκολατένιο Αυγό 10gr

    0

  17. Kinder Bueno Γκοφρέτα Λευκής Σοκολάτας Πραλίνα 39gr

    0

  18. Kinder Cards Σοκολάτα 25.6gr 30τμχ

    0

  19. Kinder Joy Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος Με Κρέμα Γάλακτος & Κακάο 20gr

    0

  20. Kinder Bueno Σοκολάτα φουντούκι 107gr 5τμχ

    0

  21. Kinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr

    Kinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr

    31,28 € 802,05 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Kinder Σοκολάτα 8τεμ 100gr 3-50264

    0

  23. Kinder Γκοφρετάκι Cacao Happy Hippo Kinder (5 τεμ)

    0

  24. Kinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr

    0

  25. Kinder Bueno Γκοφρέτα Λευκής Σοκολάτας Φουντούκι 40gr 30τμχ

    0

  26. Σοκολατα Kinder Chocolate-8 Τμχ 100 Γρ 2750

    Σοκολατα Kinder Chocolate-8 Τμχ 100 Γρ 2750

    2,20 € 22 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Kinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr

    0

  28. Kinder Bueno Mini Σοκολατάκια Γάλακτος Φουντούκι 108gr

    0

  29. Kinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr 12τμχ

    0

  30. Kinder Bueno Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr 10τμχ

    0

  31. Kinder Σοκολατάκια Φουντούκι 100gr 8τμχ

    0

  32. Kinder Hippo Σοκολάτα Φουντούκι 103.5gr 20τμχ

    0

  33. Kinder Σοκολάτα 100gr 10τμχ

    0

  34. Kinder Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα γάλα 12.5gr 8τμχ

    0

  35. Kinder Cards Σοκολάτα Γάλακτος 128gr

    Kinder Cards Σοκολάτα Γάλακτος 128gr

    4,73 € 36,95 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  36. Kinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr

    0

  37. Kinder Σοκολάτα Γάλακτος 34.5gr

    0

  38. Kinder Bueno Γκοφρέτα Λευκής Σοκολάτας Πραλίνα 39gr

    0

  39. Kinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr

    0

  40. Kinder Joy Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος Με Κρέμα Γάλακτος & Κακάο 20gr

    0

  41. Kinder Γκοφρετάκι Cacao Happy Hippo Kinder (5 τεμ)

    0