1. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι 100gr

    Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι 100gr

    2,89 € 28,9 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Lacta I Love Σοκολατάκια Γάλακτος Φουντούκι 165gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    Lacta I Love Σοκολατάκια Γάλακτος Φουντούκι 165gr

    4,95 € 30 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  3. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Lila Pause Flavor 100gr

    Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Lila Pause Flavor 100gr

    3,12 € 31,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Lacta Sandwich Σοκολάτα Γάλακτος με Cracker 87gr

    0

  5. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος 200gr

    Lacta Σοκολάτα Γάλακτος 200gr

    5,06 € 25,3 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος Oreo 320gr

    0

  7. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο 100gr

    Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο 100gr

    2,89 € 28,9 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Lacta Mini Σοκολατάκια Γάλακτος Φιστίκι 350gr

    0

  9. Lacta Oreo Σοκολάτα Γάλακτος Φράουλα 105gr

    0

  10. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος 200gr Μήνυμα Σ’ Αγαπώ

    0

  11. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος 270gr

    0

  12. Lacta Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 31gr

    0

  13. Lacta Γκοφρέτα Γάλακτος

    0

  14. Lacta Nuts Σοκολάτα Γάλακτος φουντούκι 85gr

    0

  15. Lacta Oreo Sandwich Σοκολάτα Γάλακτος 92gr

    0

  16. Lacta Σοκολάτα Αμύγδαλο 85gr

    0

  17. Lacta Lacta Sandwich Biscotto Σοκολάτα Γάλακτος 87gr

    Lacta Lacta Sandwich Biscotto Σοκολάτα Γάλακτος 87gr

    2,62 € 30,12 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  18. Lacta Γκοφρέτα 28.5gr

    Lacta Γκοφρέτα 28.5gr

    Τεμάχια: 1 / 3 τμχ
    από0,74 € 25,97 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  19. Lacta Choco Heart Cakes Σοκολάτα Γάλακτος Choco Heart Cake 175gr

    0

  20. Lacta Mini Stars Σοκολάτα Λευκή 150gr

    0

  21. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα Banoffee 105gr

    Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα Banoffee 105gr

    3,13 € 29,81 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Καραμέλα 100gr

    0

  23. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 37gr

    Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 37gr

    1,07 € 28,92 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  24. Lacta Oreo Σοκολάτα φράουλα 105gr

    Lacta Oreo Σοκολάτα φράουλα 105gr

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  25. Lacta Σοκολατάκια Γάλακτος 350gr

    Lacta Σοκολατάκια Γάλακτος 350gr

    10,48 € 29,94 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  26. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Ολόκληρο Φουντούκι 45gr

    0

  27. Lacta Lacta Σοκολάτα Αμυγδάλου 85gr

    0

  28. Lacta Mini Σοκολατάκια Γάλακτος 170gr

    Lacta Mini Σοκολατάκια Γάλακτος 170gr

    5,95 € 35 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  29. Lacta Lov'It Σοκολάτα Γάλακτος με Cream 'n' Oreo 105gr

    0

  30. Lacta Oreo White Σοκολάτα Λευκή 100gr

    0

  31. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος Peanut Caramel 276gr

    0

  32. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Φράουλα & Γιαούρτι 100gr

    0

  33. Lacta Oreo Bites Σοκολατάκια Γάλακτος με Γκοφρέτα 110gr

    0

  34. Lacta Oreo Brownies Σοκολάτα Γάλακτος 105gr

    0

  35. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 300gr

    Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 300gr

    7,28 € 24,27 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  36. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος

    0

  37. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος Φράουλα 300gr

    0

  38. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος

    0

  39. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Ολόκληρο Φουντούκι Πολυσυσκευασία 45gr 3τεμ

    0

  40. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Lila Pause Flavor 100gr

    0

  41. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Αμύγδαλο

    0

  42. Lacta Lacta Sandwich Biscotto Σοκολάτα Γάλακτος 87gr

    0

  43. Lacta Choco Heart Cakes Σοκολάτα Γάλακτος Choco Heart Cake 175gr

    0

  44. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 37gr

    0

  45. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα Banoffee 105gr

    0

  46. Lacta Oreo Bites Σοκολατάκια Γάλακτος με Γκοφρέτα 110gr

    0

  47. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 300gr

    Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος με Oreo 300gr

    7,28 € 24,27 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  48. Lacta Big Time Σοκολάτα Γάλακτος Φράουλα 300gr

    0

  49. Lacta Σοκολάτα Γάλακτος Ολόκληρο Φουντούκι Πολυσυσκευασία 45gr 3τεμ

    0