1. Milka Σοκολάτα Γάλακτος καραμέλα 90gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος καραμέλα 90gr

    1,28 € 14,22 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Peanut & Caramel 90gr

    0

  3. Milka Σοκολάτα Γάλακτος με Καραμέλα 100gr

    0

  4. Milka Σοκολάτα με Crackers 87gr

    0

  5. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Strawberry Yoghurt 100gr

    0

  6. Milka Lila Pause Σοκολάτα Γάλακτος Φράουλα 34gr

    0

  7. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Raspberry Creme 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος Raspberry Creme 100gr

    1,55 € 15,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Milka Σοκολάτα 90gr

    0

  9. Milka Bubbly Σοκολάτα Γάλακτος Alpine Milk 90gr

    0

  10. Milka Kakaolinsen Σοκολάτα Γάλακτος με Κουφετάκια & Κακάο 100gr

    0

  11. Milka Milkinis Σοκολάτα Γάλακτος με Κρέμα γάλακτος 100gr

    0

  12. Milka Σοκολάτα 90gr

    0

  13. Milka Chips Ahoy! Σοκολάτα Γάλακτος 100gr

    0

  14. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo Sandwich 92g

    0

  15. Milka Bubbly Σοκολάτα Λευκή 95gr

    0

  16. Milka Bubbly White Σοκολάτα Γάλακτος με Λευκή Σοκολάτα 95gr

    0

  17. Milka Σοκολατα Bubβly Milk 90gr 3-40183

    Milka Σοκολατα Bubβly Milk 90gr 3-40183

    1,63 € 18,11 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  18. Milka Μπισκότο Tuc Σοκολάτα Γάλακτος 87gr

    0

  19. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo 100gr

    1,58 € 15,8 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  20. Milka Σοκολατα Σταφιδα Φουντουκι 90gr 23 *

    0

  21. Milka Σοκολάτα Γάλακτος με Μπισκότο Lu 87gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος με Μπισκότο Lu 87gr

    1,60 € 18,39 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Milka Σοκολατα 90gr White Chocolate

    Milka Σοκολατα 90gr White Chocolate

    1,32 € 14,67 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  23. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Cream & Biscuit 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος Cream & Biscuit 100gr

    1,55 € 15,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  24. Milka Σοκολάτα 90gr

    0

  25. Milka Σοκολατα 95gr Whole Hazelnuts 1-55618

    0

  26. Milka 100gr

    0

  27. Milka Σοκολατα 90gr Alpine

    0

  28. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Raisins & Nuts 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος Raisins & Nuts 100gr

    1,32 € 13,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  29. Milka Σοκολάτα Γάλακτος HAZELNUTS 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος HAZELNUTS 100gr

    1,32 € 13,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. Σοκολατα Milka Rasberry Cream 100gr

    Σοκολατα Milka Rasberry Cream 100gr

    1,32 € 13,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  31. Κορυφαίο Χρηστών
    Milka Noisette Σοκολάτα Γάλακτος φουντούκι 100gr

    0

  32. Milka Happy Cows Σοκολάτα Γάλακτος Φουντούκι 100gr

    0

  33. Milka Alpine Milk Σοκολάτα Γάλακτος 100gr

    0

  34. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Crushed Hazelnuts 100gr

    0

  35. Milka Noisette Σοκολάτα Πραλίνα 90gr

    Milka Noisette Σοκολάτα Πραλίνα 90gr

    1,63 € 18,11 €/kg
    Ad

    0

  36. Milka Γκοφρέτα 30gr 30τμχ

    0

  37. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo Brownie 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo Brownie 100gr

    1,55 € 15,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  38. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Caramel 100gr 20τμχ

    0

  39. Milka Σοκολάτα Λευκή με Oreo 100gr

    0

  40. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Bubbly 100gr 14τμχ

    0

  41. Milka Bubbly Σοκολάτα Λευκή Bubbly White 95gr 15τμχ

    0

  42. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Whole Hazelnuts 95gr 17τμχ

    0

  43. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Creme Biscuit 100gr 18τμχ

    0

  44. Milka Σοκολάτα Γάλακτος καραμέλα 90gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος καραμέλα 90gr

    1,28 € 14,22 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  45. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Milkinis 87gr 20τμχ

    0

  46. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Strawberry Yoghurt 100gr 22τμχ

    0

  47. Milka Σοκολάτα Γάλακτος με Καραμέλα 100gr

    0

  48. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo White 100gr 22τμχ

    0

  49. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo 100gr 22τμχ

    0

  50. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Strawberry Yoghurt 100gr

    0

  51. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Toffee Caramel 100gr 23τμχ

    0

  52. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Raspberry Creme 100gr

    Milka Σοκολάτα Γάλακτος Raspberry Creme 100gr

    1,42 € 14,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  53. Milka Σοκολατα Bubβly Milk 90gr 3-40183

    0

  54. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo 100gr

    0

  55. Milka Σοκολάτα Γάλακτος με Μπισκότο Lu 87gr

    0

  56. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Cream & Biscuit 100gr

    0

  57. Milka Alpine Milk Σοκολάτα Γάλακτος 100gr

    0

  58. Milka Σοκολάτα Λευκή με Oreo 100gr

    0

  59. Milka Σοκολάτα Γάλακτος Oreo Brownie 100gr

    0

  60. Milka Noisette Σοκολάτα Πραλίνα 90gr

    0