
Kinder Σοκολάτα Γάλακτος Κρέμα γάλα 12.5gr 8τμχ
2,22 € 22,2 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd- Κορυφαίο Χρηστών




Kinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr
1,12 € 26,05 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

Kinder Σοκολατένιο Αυγό 10gr
1,17 € 117 €/kgKinder Joy Σοκολατένιο Αυγό Γάλακτος Με Κρέμα Γάλακτος & Κακάο 20gr
1,88 € 94 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαAdKinder Σοκολάτα 8τεμ 100gr 3-50264
2,46 € 24,6 €/kgKinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr
1,20 € 30,77 €/kgKinder Σοκολάτα 100gr 10τμχ
18,39 € 18,39 €/kgKinder Bueno Γκοφρέτα Γάλακτος Φουντούκι 43gr
1,12 € 26,05 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτKinder Σοκολάτα Γάλακτος 34.5gr
1,10 € 31,88 €/kgKinder Bueno Σοκολάτα Λευκή 39gr
25,69 € 658,72 €/kg