1. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Superior Dark Vegan cu 100% Cacao 80gr

    0

  2. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Cacao Panama și zahăr de nucă de cocos Vegan cu 99% Cacao 80gr

    0

  3. Vivani Fine Dark Organic Ciocolata Amaruie Cacao Panama și zahăr de nucă de cocos Vegan cu 92% Cacao 80gr

    0

  4. Vivani

    Vivani

    Greutate: 80-150 gr
    de la3,20 € 40 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Vivani Fine Dark Organic Ciocolata Amaruie cu 85% Cacao 100gr

    0

  6. Vivani Fine Dark Organic Ciocolata Amaruie cu marțipan și Amaretto 100gr

    0

  7. Vivani Organic cu 71% Cacao 5gr 200buc

    0

  8. Vivani Organic Ciocolata Amaruie cu bucăți de cireșe Vegan 35gr

    0

  9. Vivani Ciocolată Amăruie Vegană cu 75% Cacao 80g

    0

  10. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Vegan 80gr

    Vivani Organic Ciocolata Amaruie Vegan 80gr

    3,20 € 40 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Vivani Organic Ciocolata Lapte Alună 100gr

    Vivani Organic Ciocolata Lapte Alună 100gr

    3,50 € 35 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  12. Vivani Organic Ciocolata Lapte cu caramel și sare roz Inca 80gr

    0

  13. Vivani i choc Organic Ciocolata Alba cu nougatina și alune de pădure Vegan 80gr

    0

  14. Vivani i choc Organic Ciocolata Lapte cu Choco Cookie Vegan 80gr

    0

  15. Vivani Produs Organic Ciocolată Vegan 80gr

    Vivani Produs Organic Ciocolată Vegan 80gr

    5,74 € 71,75 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Portocală cu 70% Cacao 80gr

    0

  17. Vivani Organic 5gr 200buc

    0

  18. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Merișor Vegan cu 70% Cacao 80gr

    0

  19. Vivani Fine Dark Organic Ciocolata Amaruie Vegan cu 71% Cacao 12.5gr 40buc

    0

  20. Vivani Edel Bitter Organic Ciocolata Amaruie Chili Ecuador cu 70% Cacao 100gr

    0

  21. Vivani Organic Ciocolata Lapte 12.5gr 40buc

    0

  22. Vivani Produs Organic Ciocolată Albă Căpșună 80gr

    0

  23. Vivani

    Vivani

    de la3,20 € 40 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  24. Vivani Fine Organic Ciocolata Amaruie cu 71% Cacao 12.5gr

    0

  25. Vivani Ciocolată Organică Dubai Fistic 40gr

    Vivani Ciocolată Organică Dubai Fistic 40gr

    2,50 € 62,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  26. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Alună 100gr

    Vivani Organic Ciocolata Amaruie Alună 100gr

    3,70 € 37 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Vivani Organic Ciocolata Lapte cu 50% cacao și zahăr de cocos 80gr

    0

  28. Vivani Organic Ciocolata Cinnamon Roll Vegan 80gr

    Vivani Organic Ciocolata Cinnamon Roll Vegan 80gr

    3,60 € 45 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  29. Vivani Ciocolată Organică cu Lapte pentru Cofetărie 150g 18060

    0

  30. Vivani Organic Ciocolata 40gr

    Vivani Organic Ciocolata 40gr

    1,62 € 40,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  31. Vivani Organic Ciocolata Amaruie bomboane cu 62% Cacao 80gr

    0

  32. Vivani Organic Ciocolata Lapte caramelă 12.5gr

    Vivani Organic Ciocolata Lapte caramelă 12.5gr

    0,90 € 72 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  33. Vivani Organic Ciocolata Alba Orez Cu Nougat 35gr

    0

  34. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Amigdala Vegan 100gr

    0

  35. Vivani Creamy Caramel Organic Ciocolata caramelă 40gr

    0

  36. Vivani Organic Ciocolata Alba Vanilie 80gr

    Vivani Organic Ciocolata Alba Vanilie 80gr

    3,74 € 46,75 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  37. Vivani Milk & White Organic Ciocolata Mixtă cu Cappuccino 100gr

    0

  38. Vivani Fine Dark Organic Ciocolata Amaruie cu Orange Vegan cu 70% Cacao 100gr

    0

  39. Vivani Ciocolata Amaruie Portocală cu 100% Cacao 90gr

    0

  40. Vivani Organic Ciocolata Lapte cu Creme Brulee 40gr

    Vivani Organic Ciocolata Lapte cu Creme Brulee 40gr

    1,62 € 40,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  41. Vivani Organic Ciocolata Amaruie Superior Dark Vegan cu 100% Cacao 80gr

    0

  42. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Vivani Fine Dark Ciocolată Amăruie Organic Cacao Panama & Zahăr de Nucă de Cocos Vegan 80gr

    0

  43. Vivani Fine Dark Organic Ciocolata Amaruie cu 85% Cacao 100gr

    0

  44. Vivani

    Vivani

    Greutate: 12.5-100 gr
    de la1,62 € 40,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  45. Vivani Organic cu 71% Cacao 5gr 200buc

    0

  46. Vivani Fine Dark Ciocolată Amăruie Organică Vegană cu 71% Cacao

    0

  47. Vivani Organic 5gr 200buc

    0