1. Milka Шоколад Мляко карамел 90gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко карамел 90gr 1бр

    1,28 € 14,22 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  2. Milka Шоколад Мляко Фъстъци и карамел 90gr 1бр

    0

  3. Milka Шоколад Мляко с карамел 100gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко с карамел 100gr 1бр

    1,75 € 17,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  4. Milka Шоколад Мляко със солети 87gr 1бр

    0

  5. Milka Шоколад Мляко Ягода и кисело мляко 100gr 1бр

    0

  6. Milka Lila Pause Шоколад Мляко Ягода 34gr 1бр

    Milka Lila Pause Шоколад Мляко Ягода 34gr 1бр

    1,25 € 36,77 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  7. Milka Шоколад Мляко Малинов крем 100gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко Малинов крем 100gr 1бр

    1,55 € 15,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  8. Milka Шоколад 90gr 1бр

    0

  9. Milka Bubbly Шоколад Мляко Алпийско мляко 90gr 1бр

    0

  10. Milka Kakaolinsen Шоколад Мляко със захарни пръчици и какао 100gr 1бр

    0

  11. Milka Milkinis Шоколад Мляко Крем 100gr 1бр

    0

  12. Milka Шоколад 90gr 1бр

    0

  13. Milka Chips Ahoy! Шоколад Мляко Лешници 100gr 1бр

    0

  14. Милка млечен шоколад с бисквити Орео 92г

    0

  15. Milka Bubbly Шоколад Бял 95gr 1бр

    0

  16. Milka Bubbly White Шоколад Мляко с бял шоколад 95gr 1бр

    0

  17. Милка Шоколад Bubbly Мляко 90г 3-40183

    Милка Шоколад Bubbly Мляко 90г 3-40183

    1,63 € 18,11 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  18. Milka Бисквита Tuc Шоколад Мляко 87gr 1бр

    0

  19. Milka Шоколад Мляко Орео 100gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко Орео 100gr 1бр

    1,58 € 15,8 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  20. Milka Шоколад Със Стафиди И Лешници 90гр 23 Бройки

    0

  21. Milka Шоколад Мляко с бисквита Lu 87gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко с бисквита Lu 87gr 1бр

    1,60 € 18,39 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  22. Milka Шоколад 90гр Бял Шоколад

    Milka Шоколад 90гр Бял Шоколад

    1,32 € 14,67 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  23. Milka Шоколад Мляко Крем и бисквити 100gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко Крем и бисквити 100gr 1бр

    1,55 € 15,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  24. Milka Шоколад 90гр

    0

  25. Милка Шоколад 95г Цели Лешници 1-55618

    0

  26. Milka 100gr

    0

  27. Шоколад Milka 90g Алпийски

    0

  28. Milka Шоколад Мляко Стафиди и ядки 100gr 1бр

    0

  29. Milka Шоколад Мляко Лешници 100gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко Лешници 100gr 1бр

    1,32 € 13,2 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  30. Милка Шоколад с Малинов Крем 100г

    Милка Шоколад с Малинов Крем 100г

    1,32 € 13,2 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  31. Най-високо оценен от потребителите
    Milka Noisette Шоколад Мляко лешник 100gr 1бр
    Най-високо оценен от потребителите

    Milka Noisette Шоколад Мляко лешник 100gr 1бр

    1,39 € 13,9 €/кг

    0

  32. Milka Happy Cows Шоколад Мляко Лешник 100gr 1бр

    0

  33. Milka Alpine Milk Шоколад Мляко 100gr 1бр

    0

  34. Milka Шоколад Мляко натрошени лешници 100gr 1бр

    0

  35. Milka Noisette Шоколад Пралина 90гр

    Milka Noisette Шоколад Пралина 90гр

    1,63 € 18,11 €/кг
    Ad

    0

  36. Milka Вафла 30gr 30бр

    0

  37. Milka Шоколад Мляко Орео Брауни 100gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко Орео Брауни 100gr 1бр

    1,55 € 15,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  38. Milka Млечен шоколад с карамел 100 г 20 бр

    0

  39. Milka Шоколад Бял с Oreo 100gr 1бр

    0

  40. Milka Млечен шоколад Bubbly 100 г 14 бр

    0

  41. Milka Bubbly Бял Шоколад Bubbly White 95 г 15 бр

    0

  42. Milka Млечен шоколад с цели лешници 95 г 17 бр

    0

  43. Milka Млечен шоколад Creme Biscuit 100 г 18 бр

    0

  44. Milka Шоколад Мляко карамел 90gr 1бр

    Milka Шоколад Мляко карамел 90gr 1бр

    1,28 € 14,22 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  45. Milka Млечен шоколад Milkinis 87 г 20 бр

    0

  46. Milka Млечен Шоколад Ягодово кисело мляко 100 г 22 бр

    0

  47. Milka Шоколад Мляко с карамел 100gr 1бр

    0

  48. Milka Млечен шоколад Oreo White 100 г 22 бр

    0

  49. Milka Млечен Шоколад Орео 100 г 22 бр

    0

  50. Milka Шоколад Мляко Ягода и кисело мляко 100gr 1бр

    0

  51. Milka Млечен Шоколад Карамел Тофи 100 г 23 бр

    0

  52. Milka Шоколад Мляко Малинов крем 100gr 1бр

    0

  53. Милка Шоколад Bubbly Мляко 90г 3-40183

    0

  54. Milka Шоколад Мляко Орео 100gr 1бр

    0

  55. Milka Шоколад Мляко с бисквита Lu 87gr 1бр

    0

  56. Milka Шоколад Мляко Крем и бисквити 100gr 1бр

    0

  57. Milka Alpine Milk Шоколад Мляко 100gr 1бр

    0

  58. Milka Шоколад Бял с Oreo 100gr 1бр

    0

  59. Milka Шоколад Мляко Орео Брауни 100gr 1бр

    0

  60. Milka Noisette Шоколад Пралина 90гр

    Milka Noisette Шоколад Пралина 90гр

    1,63 € 18,11 €/кг

    0