- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνMystical Σοκολάτα με Αλατισμένη Καραμέλα και Φυστικοβούτυρο σε Σκόνη 500gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,70 € 17,4 €/kg 


Mystical Σοκολάτα με Τζίντζερ,Τσίλι και Κανέλα σε Σκόνη 500gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,32 € 16,64 €/kg


Λευκή Σοκολάτα Mystical Goji Berry Βανίλια Μαδαγασκάρης Βατόμουρα 500 Gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,40 € 14,8 €/kg