1. Elixirio Chia 400g

    Elixirio Chia 400g

    5,00 € 12,5 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  2. Elixirio Mulberries Bio Fără Zahăr 200gr

    Elixirio Mulberries Bio Fără Zahăr 200gr

    6,00 € 30 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  3. Elixirio Αλεσμένος

    0

  4. Elixirio Caise Fără Zahăr 300gr

    Elixirio Caise Fără Zahăr 300gr

    8,00 € 26,67 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  5. Elixirio Goji Berries Bio Fără Zahăr 250gr

    0

  6. Semințe De Floarea-Soarelui Fără Coajă Produs Organic 300g

    0

  7. Chips De Legume Super Crocante 150g

    Chips De Legume Super Crocante 150g

    7,00 € 46,67 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  8. Elixirio Smochine Bio Fără Zahăr 500gr

    Elixirio Smochine Bio Fără Zahăr 500gr

    13,00 € 26 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  9. Elixirio Blackberries Cu Zahăr 300gr

    Elixirio Blackberries Cu Zahăr 300gr

    10,00 € 33,33 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  10. Aronia Uscată Produs Organic 250g

    Aronia Uscată Produs Organic 250g

    9,00 € 36 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  11. Elixirio Curmale Regale 350gr

    Elixirio Curmale Regale 350gr

    9,00 € 25,71 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  12. Elixirio Stafidă Organică Golden Fără Zahăr 300gr

    0

  13. Elixirio

    Elixirio

    Greutate: 200-400 gr
    3,00 € - 8,00 € de la 15 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  14. Elixirio Boabe de Cacao Organice Crude 300gr

    0

  15. Kiwi Freeze Dried Fără Zahăr Adăugat 100g

    Kiwi Freeze Dried Fără Zahăr Adăugat 100g

    6,00 € 60 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  16. Elixirio Produs Organic Mangekyu Fără Zahăr 500gr

    0

  17. Zolita Autentica Crocantă și Delicioasă 500g

    Zolita Autentica Crocantă și Delicioasă 500g

    7,00 € 14 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  18. Crackers Din Orez Cu Aromă De Chili 230g

    Crackers Din Orez Cu Aromă De Chili 230g

    Decojite

    5,00 € 21,74 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  19. Anghinare Osmotică 300g

    Anghinare Osmotică 300g

    10,00 € 33,33 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  20. Myrtilo Freeze Dried Fără Zahăr Adăugat 150g

    Myrtilo Freeze Dried Fără Zahăr Adăugat 150g

    13,00 € 86,67 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  21. Chips Nucă De Cocos Simple Bio 200g

    Chips Nucă De Cocos Simple Bio 200g

    4,50 € 22,5 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  22. Stafide Neagră Organică 300g

    Stafide Neagră Organică 300g

    5,00 € 16,67 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  23. Prune Bio 300g

    Prune Bio 300g

    7,00 € 23,33 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  24. Susan Alb Produs Organic 300g

    Susan Alb Produs Organic 300g

    4,00 € 13,33 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  25. Banane liofilizate fără zahăr adăugat 200g

    0

  26. Ananas liofilizat fără zahăr adăugat 200g

    Ananas liofilizat fără zahăr adăugat 200g

    16,00 € 80 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  27. Elixirio Ghimbir Fără Zahăr 250gr

    Elixirio Ghimbir Fără Zahăr 250gr

    8,00 € 32 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  28. Elixirio Semințe De Floarea-Soarelui Fără Coajă Sărate Produs Organic 100gr

    0

  29. Elixirio Cranberries Bio Fără Zahăr 300gr

    Elixirio Cranberries Bio Fără Zahăr 300gr

    10,00 € 33,33 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  30. Elixirio Coacăze Negre 300gr

    Elixirio Coacăze Negre 300gr

    10,00 € 33,33 €/kg
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0