1. Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Αποφλοιωμένοι

    8,81 € 8,81 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Rhodes Nuts Bardopoulos Σταφίδα Ξανθή 500gr

    0

  3. Rhodes Nuts Bardopoulos Chia 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Chia 1000gr

    7,69 € 7,69 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Rhodes Nuts Bardopoulos Φιστίκια Tiger Ψημένα με Αλάτι 100gr

    0

  5. Rhodes Nuts Bardopoulos Σουσάμι Λευκό 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Σουσάμι Λευκό 1000gr

    5,50 € 5,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Rhodes Nuts Bardopoulos Φιστίκια Wasabi με Αλάτι 500gr

    0

  7. Rhodes Nuts Bardopoulos Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Αποφλοιωμένοι

    4,50 € 4,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 100gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 100gr

    Αποφλοιωμένα

    2,54 € 25,4 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  9. Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 500gr

    0

  10. Rhodes Nuts Bardopoulos Αμύγδαλα Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 1000gr

    0

  11. Rhodes Nuts Bardopoulos Κάσιους Ωμά Χωρίς Αλάτι 500gr

    0

  12. Rhodes Nuts Bardopoulos Κάσιους Ψημένα Χωρίς Αλάτι 100gr

    0

  13. Rhodes Nuts Bardopoulos Goji Berries 250gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Goji Berries 250gr

    4,04 € 16,16 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 100gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 100gr

    Αποφλοιωμένοι

    0,97 € 9,7 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  15. Αμύγδαλο Ψημένο Χωρίς Αλάτι 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  16. Rhodes Nuts Bardopoulos Φιστίκια Αράπικα Καραμελωμένα 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Φιστίκια Αράπικα Καραμελωμένα 1000gr

    Αποφλοιωμένα

    7,24 € 7,24 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Κράνμπερι Χωρίς Ζάχαρη 250 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  18. Rhodes Nuts Bardopoulos Κάσιους Ψημένα Χωρίς Αλάτι 1000gr

    0

  19. Rhodes Nuts Bardopoulos Λιναρόσπορος 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Λιναρόσπορος 1000gr

    4,50 € 4,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Rhodes Nuts Bardopoulos Φιστίκια Tiger Ψημένα με Αλάτι 250gr

    0

  21. Rhodes Nuts Bardopoulos Καρύδια Βραζιλίας Ωμά Χωρίς Αλάτι 250gr

    0

  22. Rhodes Nuts Bardopoulos Ενέργειας Mix Ωμό Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 1000gr

    0

  23. Rhodes Nuts Bardopoulos Πρωϊνού Mix Ωμό Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Πρωϊνού Mix Ωμό Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 1000gr

    11,73 € 11,73 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  24. Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 250gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 250gr

    Αποφλοιωμένοι

    2,20 € 8,8 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  25. Rhodes Nuts Bardopoulos Μάνγκο με Ζάχαρη 100gr

    0

  26. Rhodes Nuts Bardopoulos Παπάγια με Ζάχαρη 100gr

    0

  27. Ζαχαροστράγαλο 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  28. Rhodes Nuts Bardopoulos Στραγάλια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 500gr

    0

  29. Χουανίτα 100 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  30. Rhodes Nuts Bardopoulos Αμύγδαλα Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 500gr

    0

  31. Rhodes Nuts Bardopoulos Σταφίδα Μαύρη 500gr

    0

  32. Rhodes Nuts Bardopoulos Βερίκοκα 250gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Βερίκοκα 250gr

    3,58 € 14,32 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  33. Αμύγδαλο Ψημένο Αλάτι 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  34. Φουντούκι Καραμελωμένο 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    Φουντούκι Καραμελωμένο 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    Αποφλοιωμένα

    9,19 € 18,38 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  35. Rhodes Nuts Bardopoulos Πεπόνι Χωρίς Ζάχαρη 100gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Πεπόνι Χωρίς Ζάχαρη 100gr

    2,34 € 23,4 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  36. Rhodes Nuts Bardopoulos Κάσιους Ωμά Χωρίς Αλάτι 250gr

    0

  37. Αμύγδαλο Καπνιστό 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  38. Rhodes Nuts Bardopoulos Σομπρέρο Crackers Ψημένα με Αλάτι 50gr

    0

  39. Rhodes Nuts Bardopoulos Mix Ψίχα Χωρίς Αλάτι 250gr

    0

  40. Rhodes Nuts Bardopoulos Κίτρο 100gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Κίτρο 100gr

    1,02 € 10,2 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  41. Rhodes Nuts Bardopoulos Mix Ψημένο με Αλάτι 100gr

    0

  42. Αμύγδαλο Ψημένο Αλάτι 250 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  43. Κίτρο 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    Κίτρο 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    4,60 € 9,2 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  44. Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Αποφλοιωμένοι

    8,81 € 8,81 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  45. Rhodes Nuts Bardopoulos Λιναρόσπορος 250gr

    0

  46. Rhodes Nuts Bardopoulos Χουρμάδες 500gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Χουρμάδες 500gr

    3,25 € 6,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  47. Rhodes Nuts Bardopoulos Chia 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Chia 1000gr

    7,69 € 7,69 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  48. Rhodes Nuts Bardopoulos Βερίκοκα 100gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Βερίκοκα 100gr

    1,59 € 15,9 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  49. Rhodes Nuts Bardopoulos Φιστίκια Χουανίτα Ψημένα με Αλάτι 1000gr

    0

  50. Rhodes Nuts Bardopoulos Σουσάμι Λευκό 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Σουσάμι Λευκό 1000gr

    5,50 € 5,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  51. Rhodes Nuts Bardopoulos Σομπρέρο Crackers Ψημένα με Αλάτι 500gr

    0

  52. Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 500gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 500gr

    Αποφλοιωμένα

    11,48 € 22,96 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  53. Rhodes Nuts Bardopoulos Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Αποφλοιωμένοι

    4,50 € 4,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  54. Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Φουντούκια Ψημένα Χωρίς Αλάτι 1000gr

    Αποφλοιωμένα

    22,96 € 22,96 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  55. Rhodes Nuts Bardopoulos Μάνγκο με Ζάχαρη 250gr

    0

  56. Κράνμπερι Χωρίς Ζάχαρη 250 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  57. Rhodes Nuts Bardopoulos Λιναρόσπορος 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Λιναρόσπορος 1000gr

    4,50 € 4,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  58. Rhodes Nuts Bardopoulos Καρύδια Βραζιλίας Ωμά Χωρίς Αλάτι 250gr

    0

  59. Rhodes Nuts Bardopoulos Πρωϊνού Mix Ωμό Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 1000gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Πρωϊνού Mix Ωμό Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 1000gr

    11,73 € 11,73 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  60. Αμύγδαλο Ψημένο Αλάτι 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  61. Rhodes Nuts Bardopoulos Πεπόνι Χωρίς Ζάχαρη 100gr

    Rhodes Nuts Bardopoulos Πεπόνι Χωρίς Ζάχαρη 100gr

    2,34 € 23,4 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  62. Αμύγδαλο Καπνιστό 500 Γρ Rhodes Nuts Bardopoulos

    0

  63. Rhodes Nuts Bardopoulos Mix Ψίχα Χωρίς Αλάτι 250gr

    0