

- Top Seller

Όλα Bio Βιολογικοί Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 500gr ΒΙΟ029
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd2,13 € 4,26 €/kg 

Όλα Bio Βιολογικοί Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 250gr ΒΙΟ028
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd1,16 € 4,64 €/kg
- Top Seller

Όλα Bio Βιολογικοί Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 250gr ΒΙΟ030
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,42 € 13,68 €/kg Όλα Bio Βιολογικά Αμύγδαλα Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 200gr
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ4,87 € - 5,15 € από 24,35 €/kg- Top Seller
Όλα Bio Βιολογικοί Σπόροι Κάνναβης Ωμοί με Κέλυφος 200gr BIO257
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd4,50 € 22,5 €/kg Όλα Bio Βιολογικά Μακαντέμια Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 150gr ΒΙΟ124
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ6,80 € 45,33 €/kgΌλα Bio Βιολογικός Λιναρόσπορος Ωμός Ψίχα 350gr ΒΙΟ129
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd1,93 € - 2,41 € 5,51 €/kgΌλα Bio Βιολογικοί Κολοκυθόσποροι 250gr PL000215
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ3,95 € 15,8 €/kgΌλα Bio Βιολογικό Mix Ωμό 150gr
3,18 € - 4,41 € από 21,2 €/kgΌλα Bio Βιολογικά Καρύδια Βραζιλίας Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 100gr ΒΙΟ165
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd5,40 € 54 €/kgΌλα Bio Καρυδόψιχα Bio 100gr
4,25 € 42,5 €/kg- Top Seller
Όλα Bio Βιολογικοί Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 500gr ΒΙΟ029
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,13 € 4,26 €/kg Όλα Bio Βιολογικό Mix Ωμό 200gr ΒΙΟ080
4,15 € 20,75 €/kgΌλα Bio Βιολογικοί Ηλιόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 250gr ΒΙΟ028
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ1,16 € 4,64 €/kg- Top Seller
Όλα Bio Βιολογικοί Σπόροι Κάνναβης Ωμοί με Κέλυφος 200gr BIO257
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ4,10 € 20,5 €/kg - Top Seller
Όλα Bio Βιολογικοί Κολοκυθόσποροι Ωμοί Χωρίς Αλάτι 250gr ΒΙΟ030
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ3,42 € 13,68 €/kg Όλα Bio Βιολογικά Καρύδια Βραζιλίας Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 100gr ΒΙΟ165
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ5,34 € 53,4 €/kgΔες βίντεο για Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα




Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!