1. Matina Καρύδα 100gr

    0

  2. Matina Φιστίκια Πίνατς Ψημένα με Αλάτι 180gr

    0

  3. Matina Σταφίδα Ξανθή 200gr

    Matina Σταφίδα Ξανθή 200gr

    2,67 € 13,35 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Matina Mix Ψημένο με Αλάτι 130gr

    0

  5. Matina Σουσάμι Λευκό 150gr

    Matina Σουσάμι Λευκό 150gr

    Αποφλοιωμένο

    1,90 € 12,67 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  6. Matina Κάσιους Ψημένα Ψίχα 160gr

    0

  7. Matina Σταφίδα Μαύρη 200gr

    Matina Σταφίδα Μαύρη 200gr

    3,24 € 16,2 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  8. Matina Δαμάσκηνα 200gr

    0

  9. Matina Φιστίκια Αράπικα με Φλοιό με Αλάτι 200gr

    0

  10. Matina Cranberries 160gr

    Matina Cranberries 160gr

    3,65 € 22,81 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Ματινα Φουντουκοψυχα 80gr 1-58174

    0

  12. Matina Βερίκοκα 200gr

    0

  13. Matina Κολοκυθόσποροι Χωρίς Αλάτι 120gr

    0

  14. Matina Ανανάς 170gr

    0

  15. Matina Κουκουνάρι Ψίχα 15gr

    0

  16. Matina Ηλιόσποροι Χωρίς Αλάτι 100gr

    0

  17. Matina Φιστίκια Κελυφωτά Ψημένα 180gr

    0

  18. Ματινα Στραγαλι Αναμικτο 170gr

    0

  19. Matina Καρύδα 100gr

    0

  20. Matina Σταφίδα Ξανθή 200gr

    0

  21. Matina Σουσάμι Λευκό 150gr

    Matina Σουσάμι Λευκό 150gr

    Αποφλοιωμένο

    1,51 € 10,07 €/kg

    0

  22. Matina Σταφίδα Μαύρη 200gr

    0