1. Ελιξήριο Chia 400gr

    Ελιξήριο Chia 400gr

    5,00 € 12,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  2. Ελιξήριο Βιολογικά Mulberries Χωρίς Ζάχαρη 200gr

    0

  3. Ελιξήριο Αλεσμένος Βιολογικός Λιναρόσπορος

    0

  4. Ελιξήριο Βερίκοκα Χωρίς Ζάχαρη 300gr

    0

  5. Ελιξήριο Βιολογικά Goji Berries Χωρίς Ζάχαρη 250gr

    0

  6. Ηλιόσπορος Ψίχα Βιολογικός 300g

    0

  7. Chips Λαχανικών Super Τραγανα 150g

    Chips Λαχανικών Super Τραγανα 150g

    7,00 € 46,67 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  8. Ελιξήριο Βιολογικά Σύκα Χωρίς Ζάχαρη 500gr

    0

  9. Ελιξήριο Blackberries με Ζάχαρη 300gr

    Ελιξήριο Blackberries με Ζάχαρη 300gr

    10,00 € 33,33 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  10. Αρώνια Αποξηραμένη Βιολογική 250g

    0

  11. Ελιξήριο Βασιλικοί Χουρμάδες 350gr

    0

  12. Ελιξήριο Βιολογική Σταφίδα Ξανθή Χωρίς Ζάχαρη 300gr

    0

  13. Ελιξήριο Βιολογική Καρύδα με Ζάχαρη

    0

  14. Ελιξήριο Βιολογικοί Σπόροι Κακάο Ωμοί 300gr

    0

  15. Ακτινίδιο Freeze Dried Χωρίς Ζάχαρη Πρόσθετα 100g

    0

  16. Ελιξήριο Βιολογικό Ιπποφαές Χωρίς Ζάχαρη 500gr

    0

  17. Ζολίτα Η Αυθεντική Τραγανή & Γευστική 500g

    0

  18. Κράκερς Ρυζιού Γεύση Τσίλι 230g

    Κράκερς Ρυζιού Γεύση Τσίλι 230g

    Αποφλοιωμένα

    5,00 € 21,74 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  19. Αγκινάρα Οσμωτική 300g

    Αγκινάρα Οσμωτική 300g

    10,00 € 33,33 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  20. Μύρτιλο Freeze Dried Χωρίς Ζάχαρη Πρόσθετα 150g

    0

  21. Chips Καρύδας Σκέτα Βιολογικά 200g

    Chips Καρύδας Σκέτα Βιολογικά 200g

    4,50 € 22,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  22. Σταφίδα Μαύρη Βιολογική 300g

    Σταφίδα Μαύρη Βιολογική 300g

    5,00 € 16,67 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  23. Δαμάσκηνα Βιολογικά 300g

    Δαμάσκηνα Βιολογικά 300g

    7,00 € 23,33 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  24. Σουσάμι Λευκό Βιολογικό 300g

    Σουσάμι Λευκό Βιολογικό 300g

    4,00 € 13,33 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  25. Μπανάνα Freeze Dried Χωρίς Ζάχαρη Πρόσθετα 200g

    0

  26. Ανανάς Freeze Dried Χωρίς Ζάχαρη Πρόσθετα 200g

    0

  27. Ελιξήριο Τζίντζερ Χωρίς Ζάχαρη 250gr

    0

  28. Ελιξήριο Βιολογικοί Ηλιόσποροι Ψίχα με Αλάτι 100gr

    0

  29. Ελιξήριο Βιολογικά Cranberries Χωρίς Ζάχαρη 300gr

    0

  30. Ελιξήριο Black Currant Μαύρο Φραγκοστάφυλο 300gr

    0