1. Hârtie De Bucătărie Rulou 12 Pachete (300g/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Hârtie De Bucătărie Rulou 12 Pachete (300g/Rulou)

    1,30 €1,17 € 0,33 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Melida Hellas 60 Șervețele Monostrat Multicolore
    Șervețele de masă

    Melida Hellas 60 Șervețele Monostrat Multicolore

    0,70 €0,63 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  3. Melida Prosop de Bucătărie Rulou 2 Foi (290gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Melida Prosop de Bucătărie Rulou 2 Foi (290gr/Rulou)

    1,44 €1,30 € 4,48 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. 10 role Hârtie Igienică 10 Rulouri 2 Straturi (65gr/Rulou)
    Hârtie igienică

    10 role Hârtie Igienică 10 Rulouri 2 Straturi (65gr/Rulou)

    2,49 €2,24 € 3,45 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Prosop de Bucătărie 2 Rulouri (300gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Prosop de Bucătărie 2 Rulouri (300gr/Rulou)

    1,30 €1,17 € 1,95 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. Ultimul Șervețel Albastru
    Șervețele

    Ultimul Șervețel Albastru

    15,95 €10,99 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  7. Melida Prosop de Bucătărie Rulou (500gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Melida Prosop de Bucătărie Rulou (500gr/Rulou)

    1,98 €1,79 € 3,58 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Melida Economy Hârtie Igienică 10 Rulouri 2 Straturi
    Hârtie igienică

    Melida Economy Hârtie Igienică 10 Rulouri 2 Straturi

    2,50 €2,25 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. 60 Șervețele 33x33cm Albe
    Șervețele de masă

    60 Șervețele 33x33cm Albe

    0,70 €0,63 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Melida Soft Hârtie Igienică 10 Role 3 Straturi
    Hârtie igienică

    Melida Soft Hârtie Igienică 10 Role 3 Straturi

    3,95 €3,56 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  11. Zebra Safari 65 Șervețele
    Șervețele de masă

    Zebra Safari 65 Șervețele

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. LastObject Șervețele de buzunar Monostrat
    Șervețele

    LastObject Șervețele de buzunar Monostrat

    15,95 €10,99 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Regina Hârtie igienică 10 role 3 foi 9 pachete (90gr/rolă)

    0

  14. Servin 32x50 Șervețele 76.5gr
    Șervețele de masă

    Servin 32x50 Șervețele 76.5gr

    32,00 €16,00 € 6,54 €/kg

    0

  15. Prosoape de Hartie de Bucătărie 1,5 kg Melida
    Prosoape de hartie

    Prosoape de Hartie de Bucătărie 1,5 kg Melida

    6,28 €5,65 € 3,77 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  16. Hârtie De Bucătărie Rulou 12 Pachete (300g/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Hârtie De Bucătărie Rulou 12 Pachete (300g/Rulou)

    1,30 €1,17 € 0,33 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  17. Melida Plus Prosop de Bucătărie Rulou (950gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Melida Plus Prosop de Bucătărie Rulou (950gr/Rulou)

    3,68 €3,31 € 3,48 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Melida Prosop de Bucătărie Rulou 2 Foi (290gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Melida Prosop de Bucătărie Rulou 2 Foi (290gr/Rulou)

    1,44 €1,30 € 4,48 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Prosoape De Hartie De Bucătărie (260gr/Rolă)
    Prosoape de hartie

    Prosoape De Hartie De Bucătărie (260gr/Rolă)

    1,50 €1,35 € 5,19 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  20. Șervețele Melida Model Carou 33x33cm 60 Foi
    Șervețele de masă

    Șervețele Melida Model Carou 33x33cm 60 Foi

    0,70 €0,63 €
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  21. Șervețele Melida Model Carou 33x33cm 60 Foi
    Șervețele de masă

    Șervețele Melida Model Carou 33x33cm 60 Foi

    0,70 €0,63 €
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  22. Prosop de Bucătărie 2 Rulouri (300gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Prosop de Bucătărie 2 Rulouri (300gr/Rulou)

    1,30 €1,17 € 1,95 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  23. Melida Prosop de Bucătărie Rulou (500gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Melida Prosop de Bucătărie Rulou (500gr/Rulou)

    1,98 €1,79 € 3,58 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  24. Melida Plus Prosop de Bucătărie Rulou (950gr/Rulou)
    Prosoape de hartie

    Melida Plus Prosop de Bucătărie Rulou (950gr/Rulou)

    3,68 €3,31 € 3,48 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  25. Prosoape De Hartie De Bucătărie (260gr/Rolă)
    Prosoape de hartie

    Prosoape De Hartie De Bucătărie (260gr/Rolă)

    1,50 €1,35 € 5,19 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0