- Top Seller

Klinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Lămâie 2lt
4,20 € 2,1 €/lt-5%pentru 80+ articoleLivrarepână la lun, 05 octAd - Top Seller

- Top Seller

Klinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Lămâie 2x1.25lt
Livrarepână la lun, 05 octAd6,40 € 2,56 €/lt 

Spumă de curățare pentru baie Klinex Power Foam Clor 435ml
Livrarepână la lun, 05 octAd3,29 € 7,56 €/lt
Klinex Bloc Toaletă 55gr
1,72 € 31,27 €/kg
Klinex Spray de curățare Toaletă cu aromă de Floral Fresh 435ml
Livrarepână la lun, 05 octAd3,29 € 7,56 €/ltKlinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Proaspăt 2x1.25lt
Livrarepână la lun, 05 oct5,20 € 2,08 €/ltKlinex Bloc WC Lămâie Verde 2x50g
2,23 € 44,6 €/kgKlinex Bloc de desfundare cu aromă de Lămâie 50gr
2,10 € 42 €/kg-5%pentru 100+ articoleLivrarepână la lun, 05 octAdKlinex Bloc Toaletă 2x50ml
2,11 € 21,1 €/ltKlinex Profesional Ultra Extra Power Înălbitor vâscos 5lt
Livrarepână la lun, 05 oct12,30 € 2,46 €/ltKlinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Lămâie 750ml
Livrarepână la lun, 05 octAd2,18 € 2,91 €/ltKlinex Power 5 Bloc Toaletă cu aromă de Prospețimea oceanului 55gr
Livrarepână la lun, 05 oct2,14 € 38,91 €/kgKlinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de putere roz 1.25lt
Livrarepână la lun, 05 oct2,79 € 2,23 €/ltKlinex Gel de curățare Anti-calcar cu aromă de Prospețime 750ml
Livrarepână la lun, 05 oct2,27 € 3,03 €/ltKlinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Lămâie 1.25lt
Livrarepână la lun, 05 oct2,59 € 2,07 €/lt- Top Seller
Spumă de curățare pentru baie Klinex Power Foam Citrus 435ml
Livrarepână la lun, 05 oct2,60 € 5,98 €/lt- Top Seller
Klinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Lămâie 2x1.25lt
Livrarepână la lun, 05 oct4,84 € 1,94 €/lt Spumă de curățare pentru baie Klinex Power Foam Clor 435ml
Livrarepână la lun, 05 oct2,60 € 5,98 €/ltKlinex Spray de curățare Toaletă cu aromă de Floral Fresh 435ml
Livrarepână la lun, 05 oct2,60 € 5,98 €/ltKlinex Ultra Protection Înălbitor vâscos cu aromă de Lămâie 750ml
Livrarepână la lun, 05 oct1,91 € 2,55 €/lt