1. Ajax Lichid pentru Podea Fete Des Fleurs Flori Sălbatice 1lt

    0

  2. Ajax Fete des Fleurs Lichid de Utilizare Generală 1lt

    0

  3. Ajax Lichid pentru Podea Flori de Lac 1lt

    0

  4. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Ajax Lichid Pentru Podea Cu Uleiuri Esențiale Flori De Liliac 1lt

    0

    Mirosul persistă destul de mult timp după ștergerea podelei
    5

    2 membri au considerat această recenzie utilă

    xComa

    xComa

  5. Ajax Lichid pentru podea Iasomie 1lt

    0

  6. Ajax Antistatic Piesă De Schimb Pentru Lichid Pentru Windows 750ml

    0

  7. Ajax Crystal Piesă de schimb pentru lichid pentru Windows 750ml

    0

  8. Ajax Șervețele de Utilizare Generală cu Acțiune Dezinfectantă - Clor 50 buc

    0

  9. Ajax Kloron Detergent Lichid Gros pentru Podele cu Înălbitor și Aromă de Lămâie 1L

    0

  10. Ajax Boost

    Ajax Boost

    de la1,52 € 1,52 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  11. Ajax Triple Action Piesă de schimb pentru Lichid pentru Windows 750ml

    0

  12. Ajax Lichid pentru podea 1lt

    Ajax Lichid pentru podea 1lt

    2,24 € 2,24 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  13. Ajax Lichid pentru Podea Flori de Primăvară 1lt

    0

  14. Ajax Kloron

    0

  15. Ajax Lichid Pentru Podea Migdale 1lt

    0

  16. Ajax Spray Utilizare Generală 500ml

    0

  17. Ajax Crystal Clean Rezervă pentru Lichid pentru Geamuri 750ml

    0

  18. Ajax Lichid pentru podea 1lt

    Ajax Lichid pentru podea 1lt

    2,51 € 2,51 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  19. Ajax Crystal Clean Spray pentru Geamuri 750ml

    Ajax Crystal Clean Spray pentru Geamuri 750ml

    1,80 € 2,4 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  20. Ajax Spray Pentru Geamuri Trandafirul Din Zori 750ml

    0

  21. Ajax Fete Des Fleurs Lichid pentru Podea Flori de Liliac 1lt

    0

  22. Ajax Kloron Lichid Pentru Podea 1lt

    0

  23. Ajax Lichid pentru podea Trandafirul din zori 1lt

    Ajax Lichid pentru podea Trandafirul din zori 1lt

    1,89 € 1,89 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  24. Ajax de Utilizare Generală cu Acțiune de Dezinfectare 1x50 buc

    0

  25. Ajax Ultra7 Lichid pentru podea Lămâie 1lt

    Ajax Ultra7 Lichid pentru podea Lămâie 1lt

    1,70 € 1,7 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  26. Ajax Lichid pentru geamuri 750ml

    0

  27. Ajax Spray Antistatic pentru geamuri 750ml

    Ajax Spray Antistatic pentru geamuri 750ml

    2,20 € 2,93 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  28. Ajax Spray Utilizare Generală cu Acțiune Dezinfectantă Uleiuri Esențiale 500ml

    0

  29. Ajax Spray Utilizare Generală cu Acțiune Dezinfectantă 500ml

    0

  30. Ajax Spray Utilizare Generală cu Acțiune Dezinfectantă 500ml

    0

  31. Ajax Ocean Fresh Lichid Pentru Podea Cu Acțiune Dezinfectantă 1lt

    0

  32. Ajax Spray Utilizare Generală cu Acțiune Dezinfectantă 500ml

    0

  33. Ajax Detergent pentru Geamuri cu Pompiță 750ml Transparent

    0

  34. Ajax 4 σε 1

    0

  35. Ajax Lichid pentru geamuri 450ml

    Ajax Lichid pentru geamuri 450ml

    1,76 € 3,91 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  36. Ajax Crystal Spray Pentru Geamuri 750ml

    Ajax Crystal Spray Pentru Geamuri 750ml

    2,90 € 3,87 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  37. Ajax Triple Action Spray pentru Geamuri 750ml

    Ajax Triple Action Spray pentru Geamuri 750ml

    1,80 € 2,4 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  38. Ajax Lichid pentru podea 1lt

    Ajax Lichid pentru podea 1lt

    1,72 € 1,72 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  39. Ajax Ultra Lichid pentru podea 1lt

    Ajax Ultra Lichid pentru podea 1lt

    1,89 € 1,89 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 octAd

    0

  40. Ajax Lichid pentru podea 2lt

    0

  41. Ajax Spray Pentru Geamuri 500ml

    Ajax Spray Pentru Geamuri 500ml

    1,70 € 3,4 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  42. Ajax Optimal 7

    0

  43. Ajax Lichid Pentru Podea Flori Sălbatice 1lt

    0

  44. Ajax Spray Utilizare Generală cu Acțiune Dezinfectantă 750ml

    0

  45. Ajax Lichid pentru Podea Fete Des Fleurs Flori Sălbatice 1lt

    0

  46. Ajax Lichid de Curățare pentru Geamuri Fiesta florală 1x500ml

    0

  47. Ajax Piesă De Schimb Pentru Lichid Pentru Windows 500ml

    0

  48. Ajax Lichid pentru podea 1lt

    0

  49. Ajax Lichid pentru Podea Flori de Lac 1lt

    Ajax Lichid pentru Podea Flori de Lac 1lt

    1,54 € 1,54 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  50. Ajax Lichid Pentru Podea Lămâie 1lt

    0

  51. Ajax Crystal Clean Rezervă pentru Lichid pentru Geamuri 750ml

    0

  52. Ajax Crystal Clean Spray pentru Geamuri 750ml

    0

  53. Ajax Fete Des Fleurs

    Ajax Fete Des Fleurs

    Bucăți: 1-2 buc
    de la1,53 € 1,53 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  54. Ajax Lichid pentru podea Trandafirul din zori 1lt

    0

  55. Ajax Lichid pentru podea Iasomie 1lt

    0

  56. Ajax Detergent pentru Geamuri cu Pompiță 750ml Transparent

    0

  57. Ajax Lichid pentru geamuri 450ml

    Ajax Lichid pentru geamuri 450ml

    1,40 € 3,11 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  58. Ajax Crystal

    0

  59. Ajax Triple Action Spray pentru Geamuri 750ml

    0

  60. Ajax Ultra

    Ajax Ultra

    Cantitate: 1000-1500 ml
    de la1,55 € 1,55 €/lt
    Livrarepână la joi, 01 oct

    0

  61. Bissell

    Ad

    Βαθύς καθαρισμός με BISSELL

    Ολοκληρωμένες λύσεις για βαθύ καθαρισμό σε κάθε επιφάνεια

    Descoperă aiciDescoperă aici
15% cupon de la magazinul Kärcher Greece până la 29/09!
15% cupon de la magazinul Kärcher Greece până la 29/09!
Vezi mai multe