Ακονιστήρια Μαχαιριών & ΕργαλείωνVictorinox Ακονιστήρι Χειρός με 1 Επίπεδο
-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 30 ΣεπAd
Θερμόμετρα ΚουζίναςTempPro Ψηφιακό Θερμόμετρο Μαγειρικής με Ακίδα -50°C / +300°C
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ
ΜαχαίριαVictorinox Swiss Classic Γενικής Χρήσης 10cm
Ανοξείδωτο
-10%στα 5+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 30 ΣεπAd


Θερμόμετρα ΚουζίναςMoller TP300 Ψηφιακό Θερμόμετρο Μαγειρικής με Ακίδα -50°C / +300°C
Παράδοσηέως Τετ, 30 ΣεπAd- Θερμόμετρα Κουζίνας
TempPro Ψηφιακό Θερμόμετρο Μαγειρικής με Ακίδα -50°C / +300°C
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ - Κόπτες Μαγειρικής
Max Home Emanuel Χορτομηχανή από Ανοξείδωτο Ατσάλι Χειροκίνητη 24cm 8τμχ
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ - Ακονιστήρια Μαχαιριών & Εργαλείων
Victorinox Ακονιστήρι Χειρός με 1 Επίπεδο 13.5x6.5x3.5cm
-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 30 ΣεπAd - Θερμόμετρα Κουζίνας
Ψηφιακό Θερμόμετρο Μαγειρικής με Ακίδα -50°C / +300°C Black
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ - Θερμόμετρα Κουζίνας
Thermogatz At02 Ασύρματο Ψηφιακό Θερμόμετρο BBQ με Ακίδα και Bluetooth
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ - Θερμόμετρα Κουζίνας
Moller TP300 Ψηφιακό Θερμόμετρο Μαγειρικής με Ακίδα -50°C / +300°C
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ - Ακονιστήρια Μαχαιριών & Εργαλείων
Victorinox Ακονιστήρι Χειρός με 1 Επίπεδο 13.5x6.5x3.5cm
Παράδοσηέως Τετ, 30 Σεπ