
Κτήμα Νεραντζή Asprouda Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασπρούδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd30,02 € 40,03 €/lt
Κτήμα Νεραντζή Βιολογικό Rissos Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Κόνιαρος
38,95 € 51,93 €/lt

Κτήμα Νεραντζή Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,70 € 15,6 €/lt


Κτήμα Νεραντζή Βιολογικό Armonia Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,00 € 14,67 €/ltΚτήμα Νεραντζή Βιολογικό Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ18,80 € 25,07 €/ltΚτήμα Νεραντζή Βιολογικό Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασπρούδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ28,86 € 38,48 €/ltΚτήμα Νεραντζή Βιολογικό Polis Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασπρούδι / Ασύρτικο / Μαλαγουζιά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,20 € 14,93 €/ltΚτήμα Νεραντζή Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Κόνιαρος
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ55,00 € 73,33 €/ltΚτήμα Νεραντζή Βιολογικό Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Ροδίτης / Ugni Blanc
8,45 € 11,27 €/ltΚτήμα Νεραντζή Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ52,00 € 69,33 €/lt




