
Crama Hatzimichalis Kryovrysi Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc
Livrarepână la mie, 07 octAd15,90 € 21,2 €/lt


Kτιμα Χατζημιχάλη Δρύσμπεϊ Ρецинь Μαύρο Ξηρό 750ml
Soi: Syrah
Livrarepână la mie, 07 oct12,35 € 16,47 €/lt
Crama Hatjimichali Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc / Assyrtiko
Livrarepână la mie, 07 octAd15,00 € 20 €/lt
Ktima Hatzi Mihali Kapnias Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon
Livrarepână la mie, 07 oct23,39 € 31,19 €/lt
Vin Ktima Hatzimichali Gerakofolia Alb Δρυμός 750ml
Soi: Chardonnay
Livrarepână la mie, 07 octAd14,88 € - 38,20 € 19,84 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Prima Terra Le Blanc Vin Alb Sec 750ml
Soi: Chardonnay / Athiri / Assyrtiko / Robola
Livrarepână la mie, 07 oct5,97 € 7,96 €/ltCtima Hatzimichali Alfega Rozé Șampon Uscat 750ml
Soi: Grenache Rouge / Syrah / Malagouzia
Livrarepână la mie, 07 oct14,25 € 19 €/ltCrama Hatzimichali Giataki Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Merlot
Livrarepână la mie, 07 oct12,35 € 16,47 €/ltKtima CHatzimichali Χουλέβαινα
Soi: Chardonnay
Sticlă: 375-750 mlLivrarepână la mie, 07 oct8,44 € - 13,10 € de la 17,47 €/ltKtima Hatzimichali J'aime Le Rouge Vin Roșu Sec 187ml
Soi: Syrah / Mavrud
Livrarepână la mie, 07 oct1,95 € 10,43 €/ltDomeniul Hatjimihalis Kapnias Vin Alb Sec 750ml
Soi: Chardonnay
Livrarepână la mie, 07 oct21,87 € 29,16 €/ltKțama Hatzi Michali Rozé Tip 750ml
Soi: Merlot / Sauvignon Blanc / Syrah / Rodită
Livrarepână la mie, 07 oct11,20 € 14,93 €/ltCrama Hatzimichali Vin Alb Sec 750ml
Soi: Chardonnay / Athiri / Assyrtiko / Robola
Livrarepână la mie, 07 oct9,85 € 13,13 €/ltCrama Hatzimichali Alfega Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc / Malagouzia / Robola
Livrarepână la mie, 07 oct10,35 € 13,8 €/ltKtima Hatzimichali Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon
Livrarepână la mie, 07 octAd26,60 € 35,47 €/ltChatzimichalis Alb Multi-varietal 0.75l
Soi: Chardonnay / Athiri / Robola / Assyrtiko
13,92 € 18,56 €/ltDomeniul Hatzimichali Opous IV Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Franc
Livrarepână la mar, 06 octAd52,10 € 69,47 €/ltKtima Chatzimichali Alfega Sauvignon Blanc Fume Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc
Livrarepână la mie, 07 octAd19,37 € 25,83 €/ltCrama Hatzimichalis Polipokyliatic Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon / Grenache Rouge / Merlot / Syrah
Livrarepână la mie, 07 oct9,01 € 12,01 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη J'aime Le Rose Roze Șampon Uscat 187ml
Soi: Syrah / Mavrud
Livrarepână la mie, 07 oct1,95 € 10,43 €/ltVin Cumpărător Hatzimihaei Cabernet Sauvignon Roșu Șampon uscat 375ml
Soi: Cabernet Sauvignon
8,81 € 23,49 €/ltKtima CHatzimichali Le Rouge Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Franc / Grenache Rouge / Merlot / Shiraz
5,39 € 7,19 €/ltKtimat Hatzimichali Vin Roșu Tip 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon / Merlot / Xinomavro
Livrarepână la mie, 07 oct17,80 € 23,73 €/ltCrama Hatzimichalis Vin Roșu Șampon Uscat 750ml
Soi: Limnio / Schioppettino
Livrarepână la mie, 07 oct16,15 € 21,53 €/ltCrama Hatzimichali Alepotrypa Vin Alb Sec 750ml
Soi: Assyrtiko
Livrarepână la mie, 07 oct12,87 € 17,16 €/ltKtimataki Hatziemichali Alfega Roșu Șampon Uscat 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon / Cabernet Franc / Merlot
Livrarepână la mie, 07 oct12,65 € 16,87 €/ltKțma Hatzimichali Vin Alb Tip 750ml
Soi: Chardonnay / Assyrtiko / Rodită
Livrarepână la mie, 07 oct14,05 € 18,73 €/ltKtima Hatzimichali Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon
Livrarepână la mie, 07 oct14,54 € 19,39 €/ltCrama Hatzimichalis Kryovrysi Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc
Livrarepână la mie, 07 oct13,90 € 18,53 €/ltCrama Hatjimichali Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc / Assyrtiko
Livrarepână la mie, 07 oct14,97 € 19,96 €/ltKtima Hatzimichali Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon
Livrarepână la mie, 07 oct26,60 € 35,47 €/ltKtima Chatzimichali Alfega Sauvignon Blanc Fume Vin Alb Sec 750ml
Soi: Sauvignon Blanc
Livrarepână la mie, 07 oct19,37 € 25,83 €/lt




