
Kyr Gianni Paranga White Dry Amyntaio 750ml
Variety: Rhodite / Malagouzia
Deliveryby Mon, 05 OctAd8,95 € 11,93 €/lt
Kyr Gianni Blue Fox Red Dry 750ml
Variety: Merlot / Syrah / Xinomavro / Cabernet Sauvignon
Deliveryby Mon, 05 Oct48,63 € 64,84 €/lt
Kyr Gianni Drumo White Dry Amyntaio 750ml
Variety: Sauvignon Blanc
Deliveryby Mon, 05 OctAd21,70 € 28,93 €/lt

Kyr Gianni Four Lakes White Dry Amyntaio 750ml
Variety: Gewürztraminer / Chardonnay
Deliveryby Mon, 05 OctAd13,82 € - 42,20 € 18,43 €/lt

Kyr Gianni Paranga White Dry Amyntaio Sparkling 750ml
Variety: Chardonnay / Xinomavro / Rhodite
Deliveryby Mon, 05 Oct10,54 € 14,05 €/ltKyr Gianni Blue Tractor Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
Deliveryby Mon, 05 Oct9,49 € 12,65 €/ltKyr Gianni Διάπορος
Variety: Syrah / Xinomavro
Bottle: 750-1500 mlDeliveryby Mon, 05 Oct33,96 € - 103,70 € from 45,28 €/ltKyr Gianni Scaperdas Frères Hommage White Dry Amyntaio 750ml
Variety: Xinomavro
Deliveryby Mon, 05 Oct22,32 € 29,76 €/ltKyr Gianni Καλή Ρίζα
Variety: Xinomavro
Bottle: 750-1500 mlDeliveryby Mon, 05 Oct16,00 € - 53,40 € from 21,33 €/ltKyr Gianni Paranga Flowers Rosé Dry Amyntaio 750ml
Variety: Merlot / Xinomavro / Syrah
Ad8,26 € 11,01 €/ltKyr Gianni Two Olives Red Dry 750ml
Variety: Xinomavro / Syrah / Merlot
Deliveryby Mon, 05 OctAd15,50 € - 45,82 € 20,67 €/ltKyr Gianni Tarsanas White Dry Amyntaio 750ml
Variety: Assyrtiko
Deliveryby Mon, 05 Oct20,48 € 27,31 €/ltKyr Gianni Paranga Blue White Semi-Dry Amyntaio 750ml
Variety: Moschofilero
Deliveryby Mon, 05 Oct8,68 € 11,57 €/ltKyr Gianni Blue Tractor Blue Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
10,90 € 14,53 €/ltKyr Gianni Scaperdas Frères Cuvée Exceptionnelle Rosé Dry Amyntaio 750ml
Variety: Xinomavro
Deliveryby Mon, 05 Oct23,00 € 30,67 €/ltKyr Gianni Blue Fox 2017 Red Dry in Wooden Box 750ml 3 Pieces
Variety: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Petit Verdot / Syrah
Free deliveryDay after tomorrow159,96 € 213,28 €/ltKyr Gianni Paraga Blue Dry 750ml
8,70 € 11,6 €/ltKyr Gianni Samaropetra White Dry Amyntaio 750ml
Variety: Sauvignon Blanc / Rhodite
Deliveryby Mon, 05 OctAd12,02 € 16,03 €/ltKyr Gianni Rosé Dry Sparkling 750ml
14,90 € 19,87 €/ltKyr Gianni The Fallen Oak Red Dry 750ml
Variety: Merlot / Syrah / Xinomavro
Deliveryby Mon, 05 OctAd12,35 € 16,47 €/ltKyr Gianni Dry Red Wine 750ml
21,90 € 29,2 €/ltKyr Gianni White Dry 750ml
13,60 € 18,13 €/ltKyr Gianni Rosé Dry 750ml
9,95 € 13,27 €/ltKyr Gianni Τέσσερις Λίμνες
Variety: Gewürztraminer / Chardonnay
Bottle: 750-1500 mlDeliveryby Mon, 05 Oct13,82 € - 42,20 € from 18,43 €/ltKyr Gianni Red Dry 750ml
11,40 € 15,2 €/ltKyr Gianni Paranga Flowers Rosé Dry Amyntaio 750ml
Variety: Merlot / Xinomavro / Syrah
6,86 € 9,15 €/ltKyr Gianni Δύο Ελιές
Variety: Xinomavro / Syrah / Merlot
Bottle: 750-1500 ml15,50 € - 45,82 € from 20,67 €/ltKyr Gianni Paranga Red Dry 750ml
Variety: Merlot / Syrah / Xinomavro
Deliveryby Mon, 05 Oct8,28 € 11,04 €/lt




