1. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη

    12,50 € 16,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    8,12 € 10,83 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    11,00 € 14,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό

    19,98 € 26,64 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη

    38,50 € 25,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  6. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc / Μαλαγουζιά

    8,33 € 11,11 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Λαγόρθι

    15,00 € 20 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  8. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon

    14,88 € 19,84 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο

    7,49 € 9,99 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Mystic Brut Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Mystic Brut Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Ροδίτης

    14,86 € 19,81 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    11,58 € 15,44 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  12. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Βιδιανό Αηδάνι Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Βιδιανό Αηδάνι Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Αηδάνι / Βιδιανό

    10,27 € 13,69 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  13. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Mystic Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Mystic Ροζέ Ξηρό 750ml

    14,28 € 19,04 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  14. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο

    10,19 € 13,59 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  15. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Wild Ferment Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Wild Ferment Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Μαυροδάφνη

    48,00 € 64 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    54,56 € 36,37 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  17. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Δαφνί / Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό

    17,80 € 23,73 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  18. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Μαύρο Καλαβρυτινό

    8,90 € 11,87 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  19. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Pinot Noir

    13,00 € 17,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  20. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Orange Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Orange Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Malvasia Aromatica / Ροδίτης

    36,00 € 48 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  21. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο

    11,00 € 14,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  22. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    9,97 € 13,29 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  23. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη

    10,07 € 13,43 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  24. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    8,48 € 11,31 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  25. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη

    34,50 € 23 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  26. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Λαγόρθι

    14,40 € 19,2 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  27. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Δαφνί / Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό

    17,80 € 23,73 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  28. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο

    10,20 € 13,6 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  29. Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Pinot Noir

    13,00 € 17,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  30. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ