1. Ktima D. Migas Rozé Demidulce 5000ml

    Ktima D. Migas Rozé Demidulce 5000ml

    Soi: Muscat

    17,20 € 3,44 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Ktima D. Migas Alb Sec 10000ml

    Ktima D. Migas Alb Sec 10000ml

    20,42 € 2,04 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  3. Ktima D. Migas Alb Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Alb Sec 5000ml

    Soi: Muscat

    17,30 € 3,46 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Kτήma D. Μίγας Vin Alb Sec 5000ml

    Kτήma D. Μίγας Vin Alb Sec 5000ml

    Soi: Amestec de soiuri

    15,59 € 3,12 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Kτήμα Δ. Μίγας Vin Roșu Sec 5000ml

    Kτήμα Δ. Μίγας Vin Roșu Sec 5000ml

    Soi: Merlot / Syrah

    20,15 € 4,03 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Cramele D. Migas Mic Recoltat Vin Roz Demisec 750ml

    Cramele D. Migas Mic Recoltat Vin Roz Demisec 750ml

    Soi: Merlot

    4,96 € 6,61 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Ktima D. Migas Rosé Sec 750ml

    Ktima D. Migas Rosé Sec 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    6,43 € 8,57 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Ktima D. Migas

    Ktima D. Migas

    Soi: Chardonnay

    14,09 € - 14,70 € de la 18,79 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  9. Ktima D. Migas Syrah Vin Rosu Tip 750ml

    Ktima D. Migas Syrah Vin Rosu Tip 750ml

    Soi: Syrah

    14,50 € 19,33 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  10. Ktimat D. Migas Palaiós Ámpelos Ρυθρός Ξηρός 750ml

    Ktimat D. Migas Palaiós Ámpelos Ρυθρός Ξηρός 750ml

    Soi: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    9,11 € 12,15 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Retusina Mixt 10l Vin Roșu Șampon uscat

    Retusina Mixt 10l Vin Roșu Șampon uscat

    38,84 € 3,88 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  12. Ktima D. Migas Vin Roșu Tip 750ml

    Ktima D. Migas Vin Roșu Tip 750ml

    Soi: Limniona

    16,30 € 21,73 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Soi: Muscat / Muscat din Tyrnavos

    18,00 € 3,6 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  14. Ktima D. Migas Alb Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Alb Sec 5000ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos / Muscat / Samos Muscat

    25,79 € 5,16 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  15. Ktima D. Migas Roșu Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Roșu Sec 5000ml

    40,71 € 8,14 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos / Muscat

    26,73 € 5,35 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  17. Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Soi: Muscat

    15,59 € 3,12 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Ktima D. Migas Alb Sec 750ml

    Ktima D. Migas Alb Sec 750ml

    Soi: Muscat / Muscat din Tyrnavos

    8,30 € 11,07 €/lt

    0

  19. Kτήμα Δ. Μίγας Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Kτήμα Δ. Μίγας Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    6,28 € 8,37 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  20. Ktima D. Migas Roșu Sec 750ml

    Ktima D. Migas Roșu Sec 750ml

    Soi: Muscat / Muscat din Tyrnavos

    8,50 € 11,33 €/lt

    0

  21. Ktima D. Migas Rosé Șampon Uscat 10000ml

    Ktima D. Migas Rosé Șampon Uscat 10000ml

    22,41 € 2,24 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  22. Ktima D. Migas Roșu Sec 750ml

    Ktima D. Migas Roșu Sec 750ml

    Soi: Chardonnay / Muscat din Tyrnavos

    17,90 € 23,87 €/lt

    0

  23. Ktima D. Migas Rozé Demisec Semispumant 750ml

    Ktima D. Migas Rozé Demisec Semispumant 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    9,10 € 12,13 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  24. Ktima D. Migas Roșu Sec în Cutie de Lemn 500ml

    0

  25. Ktima D. Migas Vin Roșu Sec în Cutie de Lemn 750ml

    0

  26. Ktima D. Migas Alb Sec 750ml

    0

  27. Ktima D. Migas Rosé Sec 750ml

    0

  28. Ktima D. Migas Mikros Trigitos Vin Roșu Sec 750ml

    0

  29. Ktimat D. Migas La Pierre de Scandale Rozé Tip Uscat 750ml

    Ktimat D. Migas La Pierre de Scandale Rozé Tip Uscat 750ml

    Soi: Syrah

    10,20 € 13,6 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  30. Ktima D. Migas Roșu Șampon uscat 750ml

    Ktima D. Migas Roșu Șampon uscat 750ml

    Soi: Cabernet Sauvignon

    140,00 € 186,67 €/lt
    Livrarepână la mar, 06 oct

    0

  31. Culema D. Migas Albșu Uscat 750ml

    Culema D. Migas Albșu Uscat 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    11,35 € 15,13 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  32. Ktima D. Migas Fume Vin Alb Sec în Cutie de Lemn 1500ml

    Ktima D. Migas Fume Vin Alb Sec în Cutie de Lemn 1500ml

    Soi: Chardonnay

    35,80 € 23,87 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  33. Crama D. Migas Vin Alb Demisec D' Asti Semispumant 750ml

    Crama D. Migas Vin Alb Demisec D' Asti Semispumant 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    8,40 € 11,2 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  34. Cămara D. Migas Palaiós Ámpelos Alb Șampon uscat 750ml

    Cămara D. Migas Palaiós Ámpelos Alb Șampon uscat 750ml

    Soi: Chardonnay / Sauvignon Blanc

    7,32 € 9,76 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  35. Crama D. Migas Mic Recoltat Vin Roșu Sec 750ml

    Crama D. Migas Mic Recoltat Vin Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot

    5,41 € 7,21 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  36. Ktema D. Migas Palaiós Ámpelos Ρoze Ξηρό 750ml

    Ktema D. Migas Palaiós Ámpelos Ρoze Ξηρό 750ml

    Soi: Merlot

    8,70 € 11,6 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  37. Ktimat D. Migas Vin Rosu Tip Uscat 750ml

    Ktimat D. Migas Vin Rosu Tip Uscat 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    6,28 € 8,37 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  38. Ktima D. Migas Rozé Demidulce 5000ml

    Ktima D. Migas Rozé Demidulce 5000ml

    Soi: Muscat

    17,20 € 3,44 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  39. Crama D. Migas Vin Alb Sec Mic Recoltat 750ml

    Crama D. Migas Vin Alb Sec Mic Recoltat 750ml

    Soi: Chardonnay

    4,56 € 6,08 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  40. Ktima D. Migas Alb Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Alb Sec 5000ml

    Soi: Muscat

    17,30 € 3,46 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  41. Kτήμα Δ. Μίγας Vin Roșu Sec 5000ml

    Kτήμα Δ. Μίγας Vin Roșu Sec 5000ml

    Soi: Merlot / Syrah

    19,00 € 3,8 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  42. Ktima D. Migas Rosé Sec 750ml

    Ktima D. Migas Rosé Sec 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    6,50 € 8,67 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  43. Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Ktima D. Migas Rosé Sec 5000ml

    Soi: Muscat

    15,59 € 3,12 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  44. Kτήμα Δ. Μίγας Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Kτήμα Δ. Μίγας Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    6,28 € 8,37 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  45. Ktima D. Migas Rosé Șampon Uscat 10000ml

    Ktima D. Migas Rosé Șampon Uscat 10000ml

    22,41 € 2,24 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  46. Ktima D. Migas Rozé Demisec Semispumant 750ml

    Ktima D. Migas Rozé Demisec Semispumant 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    9,10 € 12,13 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  47. Crama D. Migas Vin Alb Demisec D' Asti Semispumant 750ml

    Crama D. Migas Vin Alb Demisec D' Asti Semispumant 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    8,40 € 11,2 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  48. Crama D. Migas Mic Recoltat Vin Roșu Sec 750ml

    Crama D. Migas Mic Recoltat Vin Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot

    5,41 € 7,21 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  49. Ktimat D. Migas Vin Rosu Tip Uscat 750ml

    Ktimat D. Migas Vin Rosu Tip Uscat 750ml

    Soi: Muscat din Tyrnavos

    6,28 € 8,37 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  50. Crama D. Migas Vin Alb Sec Mic Recoltat 750ml

    Crama D. Migas Vin Alb Sec Mic Recoltat 750ml

    Soi: Chardonnay

    4,56 € 6,08 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  51. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Descoperă aiciDescoperă aici