1. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  2. Κτήμα Γεροβασιλείου Fumé Λευκό Ξηρό

    0

  3. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Κτήμα Γεροβασιλείου Museum Collection Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Museum Collection Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah / Λημνιό / Μαυροτράγανο / Μαυρούδι

    55,03 € 73,37 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  5. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    13,60 € 18,13 €/lt
    Ad

    0

  6. Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό

    0

  7. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιό / Μαυρούδι / Μαυροτράγανο / Syrah / Merlot

    56,07 € 74,76 €/lt

    0

  9. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    Φιάλη: 750-3000 ml
    17,80 € - 75,84 € από 23,73 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  10. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  11. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά / Ασύρτικο / Chardonnay / Sauvignon Blanc / Viognier

    47,52 € 63,36 €/lt

    0

  12. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Γλυκό 500ml

    0

  13. Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    17,20 € 22,93 €/lt

    0

  14. Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  15. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier

    20,95 € 27,93 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  16. Ξινομαυρο Γεροβασιλειου 2025 750 Ml

    Ξινομαυρο Γεροβασιλειου 2025 750 Ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    16,90 € 22,53 €/lt

    0

  17. Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  18. Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 500ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 500ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    26,95 € 53,9 €/lt

    0

  19. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Κτήμα Γεροβασιλείου 6 Σοδειές Ερυθρός Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 750ml 6τμχ

    0

  21. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Γλυκό 500ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Γλυκό 500ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά / Porto

    26,28 € 52,56 €/lt
    Ad

    0

  22. Κτήμα Γεροβασιλείου Museum Collection Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Museum Collection Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Sauvignon Blanc / Viognier / Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    46,62 € 62,16 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  23. Κτήμα Γεροβασιλείου Evangelo Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Evangelo Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier / Syrah

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  24. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    0

  25. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    12,88 € 17,17 €/lt

    0

  26. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    0

  27. Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    15,14 € - 15,36 € από 20,19 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  28. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    18,65 € 24,87 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  29. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Ξηρό

    0

  30. Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Γλυκό 500ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Λευκό Γλυκό 500ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά / Porto

    25,58 € 51,16 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  31. Κτήμα Γεροβασιλείου Evangelo Ερυθρό Ξηρό

    Κτήμα Γεροβασιλείου Evangelo Ερυθρό Ξηρό

    Ποικιλία: Viognier / Syrah

    Φιάλη: 750-1500 ml
    32,67 € - 78,00 € από 43,56 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  32. Κτήμα Γεροβασιλείου Avaton Ερυθρό Ξηρό

    Κτήμα Γεροβασιλείου Avaton Ερυθρό Ξηρό

    Ποικιλία: Λημνιό / Μαυροτράγανο / Μαυρούδι

    Φιάλη: 750-1500 ml
    21,21 € - 54,90 € από 28,28 €/lt

    0

  33. Κτήμα Γεροβασιλείου Avaton Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Avaton Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιό / Μαυροτράγανο / Μαυρούδι

    Ad

    0

  34. Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό

    0

  35. Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Γεροβασιλείου Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  36. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ