
Ktima CHatzimichali Kryovrysi White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc
Deliveryby Wed, 07 OctAd15,90 € 21,2 €/lt



Ktima CHatzimichali White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc / Assyrtiko
Deliveryby Wed, 07 OctAd15,00 € 20 €/lt
Ktima CHatzimichali Kapnias Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon
Deliveryby Wed, 07 Oct23,39 € 31,19 €/lt
Ktima CHatzimichali Hawkeye White Dry Barrel 750ml
Variety: Chardonnay
Deliveryby Wed, 07 OctAd14,88 € - 38,20 € 19,84 €/ltKtima CHatzimichali Prima Terra Le Blanc White Dry 750ml
Variety: Chardonnay / Athiri / Assyrtiko / Robola
Deliveryby Wed, 07 Oct5,97 € 7,96 €/ltKtima CHatzimichali Alfega Rosé Dry 750ml
Variety: Grenache Rouge / Syrah / Malagouzia
Deliveryby Wed, 07 Oct14,25 € 19 €/ltKtima CHatzimichali Χουλέβαινα
Variety: Chardonnay
Bottle: 375-750 mlDeliveryby Wed, 07 Oct8,44 € - 13,10 € from 17,47 €/ltKtima CHatzimichali J'aime Le Rouge Red Dry 187ml
Variety: Syrah / Mavrud
Deliveryby Wed, 07 Oct1,95 € 10,43 €/ltKtima CHatzimichali Kapnias White Dry 750ml
Variety: Chardonnay
Deliveryby Wed, 07 Oct21,87 € 29,16 €/ltKtima CHatzimichali Rosé Dry 750ml
Variety: Merlot / Sauvignon Blanc / Syrah / Rhodite
Deliveryby Wed, 07 Oct11,20 € 14,93 €/ltKtima CHatzimichali White Dry 750ml
Variety: Chardonnay / Athiri / Assyrtiko / Robola
Deliveryby Wed, 07 Oct9,85 € 13,13 €/ltKtima CHatzimichali Alfega White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc / Malagouzia / Robola
Deliveryby Wed, 07 Oct10,35 € 13,8 €/ltKtima CHatzimichali Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon
Deliveryby Wed, 07 OctAd26,60 € 35,47 €/ltChatzimichalis White Multi-varietal 0.75l
Variety: Chardonnay / Athiri / Robola / Assyrtiko
13,92 € 18,56 €/ltKtima CHatzimichali Opous IV Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Franc
Deliveryby Tue, 06 OctAd52,10 € 69,47 €/ltKtima Chatzimichali Alfega Sauvignon Blanc Fume White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc
Deliveryby Wed, 07 OctAd19,37 € 25,83 €/ltKtima CHatzimichali Multivarietal Red Dry Varietal 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon / Grenache Rouge / Merlot / Syrah
Deliveryby Wed, 07 Oct9,01 € 12,01 €/ltKtima CHatzimichali J'aime Le Rose Rosé Dry 187ml
Variety: Syrah / Mavrud
Deliveryby Wed, 07 Oct1,95 € 10,43 €/ltKtima Chatzimichali Le Rouge Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Franc / Grenache Rouge / Merlot / Shiraz
5,39 € 7,19 €/ltKtima CHatzimichali Dryos Estate Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon / Merlot / Xinomavro
Deliveryby Wed, 07 Oct17,80 € 23,73 €/ltKtima CHatzimichali Red Dry 750ml
Variety: Limnio / Schioppettino
Deliveryby Wed, 07 Oct16,15 € 21,53 €/ltKtima CHatzimichali Alepotrypa White Dry 750ml
Variety: Assyrtiko
Deliveryby Wed, 07 Oct12,87 € 17,16 €/ltKtima CHatzimichali Alfega Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon / Cabernet Franc / Merlot
Deliveryby Wed, 07 Oct12,65 € 16,87 €/ltKtima CHatzimichali Oak White Dry 750ml
Variety: Chardonnay / Assyrtiko / Rhodite
Deliveryby Wed, 07 Oct14,05 € 18,73 €/ltKtima CHatzimichali Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon
Deliveryby Wed, 07 Oct14,54 € 19,39 €/ltKtima CHatzimichali Kryovrysi White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc
Deliveryby Wed, 07 Oct13,90 € 18,53 €/ltKtima CHatzimichali White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc / Assyrtiko
Deliveryby Wed, 07 Oct14,97 € 19,96 €/ltKtima CHatzimichali Γερακοφωλιά
Variety: Chardonnay
Bottle: 750-1500 ml14,88 € - 38,20 € from 19,84 €/ltKtima CHatzimichali Red Dry 750ml
Variety: Cabernet Sauvignon
Deliveryby Wed, 07 Oct26,60 € 35,47 €/ltKtima Chatzimichali Alfega Sauvignon Blanc Fume White Dry 750ml
Variety: Sauvignon Blanc
Deliveryby Wed, 07 Oct19,37 € 25,83 €/lt




