1. Kyr Gianni Paranga Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kyr Gianni Paranga Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Rodită / Malagouzia

    8,95 € 11,93 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Kyr Gianni Albușcă Albastru Vin Roșu Șampon Uscat 750ml

    Kyr Gianni Albușcă Albastru Vin Roșu Șampon Uscat 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro / Cabernet Sauvignon

    48,63 € 64,84 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  3. Kir Yianni Droumo Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kir Yianni Droumo Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    21,70 € 28,93 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Kir Yianni Akakies Rosé Sec de Amyntaio 750ml

    0

  5. Kir Yianni Tesseris Limnes Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kir Yianni Tesseris Limnes Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Gewürztraminer / Chardonnay

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. Kyr Giannis Naousa Vin Roșu Sec 750ml

    0

  7. Kir Yianni Ramnista Roșu Sec 750ml

    Kir Yianni Ramnista Roșu Sec 750ml

    Soi: Xinomavro

    20,29 € 27,05 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Kir Yianni Paranga Alb Sec Spumant din Amyntaio 750ml

    Kir Yianni Paranga Alb Sec Spumant din Amyntaio 750ml

    Soi: Chardonnay / Xinomavro / Rodită

    10,54 € 14,05 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Kir Gianni Blue Tractor Vin Roșu Sec 750ml

    Kir Gianni Blue Tractor Vin Roșu Sec 750ml

    Soi: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    9,49 € 12,65 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Kyr Gianni Blue Tractor Alb Sec 750ml

    Kyr Gianni Blue Tractor Alb Sec 750ml

    Soi: Chardonnay / Viognier / Assyrtiko

    9,06 € 12,08 €/lt

    0

  11. Kyr Gianni Διάπορος

    Kyr Gianni Διάπορος

    Soi: Syrah / Xinomavro

    Sticlă: 750-1500 ml
    33,96 € - 103,70 € de la 45,28 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Kyr Gianni Scaperdas Frères Hommage Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kyr Gianni Scaperdas Frères Hommage Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Xinomavro

    22,32 € 29,76 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Kyr Gianni Καλή Ρίζα

    Kyr Gianni Καλή Ρίζα

    Soi: Xinomavro

    Sticlă: 750-1500 ml
    16,00 € - 53,40 € de la 21,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  14. Kyr Gianni Agkathoto Roze Șampon Uscat 750ml

    Kyr Gianni Agkathoto Roze Șampon Uscat 750ml

    Soi: Xinomavro

    20,70 € 27,6 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  15. Kyr Gianni Vin Roșu Sec 1500ml

    Kyr Gianni Vin Roșu Sec 1500ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    36,00 € 24 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  16. Kyr Gianni Ramnista Vin Roșu Sec Amyntaio în Cutie de Lemn 1500ml

    0

  17. Kir Gianni Paraga Flowers Rose Sec Amyntaio 750ml

    Kir Gianni Paraga Flowers Rose Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Merlot / Xinomavro / Syrah

    8,26 € 11,01 €/lt
    Ad

    0

  18. Kyr Gianni Două Măsline Roșu Șampon uscat Amyntaio 3000ml

    0

  19. Kyr Gianni Două Măsline Vin Roșu Sec 750ml

    Kyr Gianni Două Măsline Vin Roșu Sec 750ml

    Soi: Xinomavro / Syrah / Merlot

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  20. Kyr Giannis Tarsanas Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kyr Giannis Tarsanas Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Assyrtiko

    20,48 € 27,31 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  21. Kir Yianni L’ Esprit du Lac Rose Sec de Amyntaio 750ml

    0

  22. Kyr Gianni Paranga Vin Rose Dulce Amyntaio 750ml

    Kyr Gianni Paranga Vin Rose Dulce Amyntaio 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    8,21 € 10,95 €/lt

    0

  23. Kyr Gianni Paranga Roșu Sec 750ml

    Kyr Gianni Paranga Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    9,44 € 12,59 €/lt
    Ad

    0

  24. Kyr Gianni Paraga Blue Vin Alb Demisec Amyntaio 750ml

    Kyr Gianni Paraga Blue Vin Alb Demisec Amyntaio 750ml

    Soi: Moschofilero

    8,68 € 11,57 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  25. Kyr Gianni Tractor Albastru Albastru Sec 750ml

    Kyr Gianni Tractor Albastru Albastru Sec 750ml

    Soi: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    10,90 € 14,53 €/lt

    0

  26. Kyri Gianni Rámnista Roșu Șampon Uscat 750ml

    0

  27. Cyr Gianni Bară Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    Cyr Gianni Bară Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Malagouzia

    15,60 € 20,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  28. Kyr Gianni Scaperdas Frères Cuvée Exceptionnelle Rose Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    0

  29. Kyr Gianni Albastru Vulpă 2017 Vin Roșu Șampon Uscat în Cutie de Lemn 750ml 3 Bucăți

    Kyr Gianni Albastru Vulpă 2017 Vin Roșu Șampon Uscat în Cutie de Lemn 750ml 3 Bucăți

    Soi: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Petit Verdot / Syrah

    159,96 € 213,28 €/lt
    Gratuită livrarePoimâine

    0

  30. Kyr Gianni Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kyr Gianni Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Assyrtiko

    13,70 € 18,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  31. Kyr Gianni Paraga Albastru Șampon Uscat 750ml

    0

  32. Kir Gianni Roșu Sec 750ml

    Kir Gianni Roșu Sec 750ml

    Soi: Rodită

    20,00 € 26,67 €/lt

    0

  33. Kir Yianni Samaropetra Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kir Yianni Samaropetra Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc / Rodită

    12,02 € 16,03 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  34. Kyr Gianni Alb Sec 750ml

    Kyr Gianni Alb Sec 750ml

    Soi: Chardonnay / Gewürztraminer

    16,50 € 22 €/lt

    0

  35. Kir Gianni Tractor Albastru Rose Sec 750ml

    0

  36. Kyr Gianni

    Kyr Gianni

    Soi: Syrah

    24,50 € - 49,00 € de la 32,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  37. Kyr Gianni Acacii Roze Șampon Uscat Amyntaio Spumant 750ml

    0

  38. Kyr Gianni Rosé Șampon Uscat Spumant 750ml

    0

  39. Kir Yianni The Fallen Oak Roșu Sec 750ml

    Kir Yianni The Fallen Oak Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    12,35 € 16,47 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. Gianakohori 2006 Ktima Kir-Yianni 750ml

    Gianakohori 2006 Ktima Kir-Yianni 750ml

    Soi: Merlot / Xinomavro

    40,00 € 53,33 €/lt

    0

  41. Kyr Gianni Kali Riza Roșu '23 750ml

    0

  42. Kyr Gianni Paraga Rosé Sec 750ml

    Kyr Gianni Paraga Rosé Sec 750ml

    Soi: Syrah / Xinomavro

    8,70 € 11,6 €/lt

    0

  43. Kyr Gianni Drum Roșu Șampon Uscat 750ml

    0

  44. Kyr Gianni Paranga Alb Sec Amyntaio 750ml

    0

  45. Kyr Gianni Scaperdas Vin Alb Șampon Uscat Spumant 750ml

    0

  46. Kyr Gianni Alb Sec 750ml

    0

  47. Kyr Gianni Rose Sec 750ml

    Kyr Gianni Rose Sec 750ml

    Soi: FokiaNo

    14,90 € 19,87 €/lt

    0

  48. Kyr Gianni Rose Sec 750ml

    0

  49. Kyr Gianni Τέσσερις Λίμνες

    Kyr Gianni Τέσσερις Λίμνες

    Soi: Gewürztraminer / Chardonnay

    Sticlă: 750-1500 ml
    13,82 € - 42,20 € de la 18,43 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  50. Kir Yianni Droumo Alb Sec Amyntaio 750ml

    0

  51. Kir Gianni Roșu Sec 750ml

    0

  52. Kir Yianni Ramnista Roșu Sec 750ml

    Kir Yianni Ramnista Roșu Sec 750ml

    Soi: Xinomavro

    16,29 € 21,72 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  53. Kir Gianni Paraga Flowers Rose Sec Amyntaio 750ml

    Kir Gianni Paraga Flowers Rose Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Merlot / Xinomavro / Syrah

    6,86 € 9,15 €/lt

    0

  54. Kyr Gianni Δύο Ελιές

    Kyr Gianni Δύο Ελιές

    Soi: Xinomavro / Syrah / Merlot

    Sticlă: 750-1500 ml
    15,50 € - 45,82 € de la 20,67 €/lt

    0

  55. Kir Yianni L’ Esprit du Lac Rose Sec de Amyntaio 750ml

    0

  56. Kyr Gianni Paranga Roșu Sec 750ml

    Kyr Gianni Paranga Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    8,28 € 11,04 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  57. Kir Yianni Samaropetra Alb Sec Amyntaio 750ml

    Kir Yianni Samaropetra Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc / Rodită

    11,04 € 14,72 €/lt

    0

  58. Kir Gianni Tractor Albastru Rose Sec 750ml

    0

  59. Kyr Gianni Acacii Roze Șampon Uscat Amyntaio Spumant 750ml

    0

  60. Kir Yianni The Fallen Oak Roșu Sec 750ml

    Kir Yianni The Fallen Oak Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    11,25 € 15 €/lt

    0

  61. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Descoperă aiciDescoperă aici